SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

ALTINORDUYA BAKAN SÖZÜ

ALTINORDUYA BAKAN SÖZÜ
Bu haber 05 Nisan 2017 - 17:45 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Altınordu Spor Kulübünü ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Metin Oktay Tesisleri’nin geliştirilmesine her türlü desteğin verileceğini açıkladı.

 
TESİSLERİ İNCELEDİLER
GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Altınordu Spor Kulübünü ziyaret ederek, kulübün yapısı, çalışmaları, projeleri ve hayata geçireceği yeni tesisleri hakkında bilgiler aldı. Torbalı’daki Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarete Bakan Kılıç’ın yanı sıra eşi Eda Kılıç, Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu ve İzvak Başkanı Ali Erten katıldı. Önemli konukları tesislerde Başkan Seyit Mehmet Özkan, Başkan Vekili Barış Orhunbilge, İcra Kurulu Üyesi Ali Ergöçmez, A Takım Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Altınordu Futbol Meslek Okulu Takımları, teknik ve idari kadro ağırladı.

 

 
BAKAN KILIÇ’A İMZALI FORMA
Bakan Kılıç, tesisler hakkında genel bilgiler aldı. Ardından ise sahaları gezerken dayanamayıp U17 takımı kalecisi penaltı kullandı. Metin Oktay Tesisleri’ni çok beğenen Kılıç, “Buranın geliştirilmesine yönelik sunumlar ve projeler elimizde yer alıyor. Konuyla ilgili olarak Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk’e talimat verildi. Türk sporuna örnek teşkil eden Altınordu’ya elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz” dedi. Bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştirmek istediklerini, Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder’i Türk futboluna armağan etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Başkan Seyit Mehmet Özkan ise “Sayın Bakanımız Akif Çağatay Kılıç’ı tesislerimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Biz devletten para yardımı istemiyoruz. Torbalı’daki yarım kalan tesislerimizi tamamlamalarını ve Türk futboluna daha nice Cengiz ve Çağlar’ları armağan etme yolunda bize destek vermelerini arzuluyoruz” vurgusu yaptı. Başkan Özkan, ziyaretin sonunda ise Bakan Kılıç’a, Altınordu’nun milli takımlara giden 32 gencinin imzasının bulunduğu ay-yıldızlı forma hediye etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA