SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

Ceza Evinde Yaşadıklarını Anlattı

Ceza Evinde Yaşadıklarını Anlattı
Bu haber 10 Haziran 2017 - 10:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

2014 yılında tutuklanan Deniz Seki, 2.5 yıl hapis cezası ile “Uyuşturucu Madde Temin Etmek ” suçundan hüküm giydi ve Bakırköy Kapalı Cezaevi`nden 5 Harizan`da tahliyesi gerçekleşti. Ünlü şarkıcı Seki`yi medya ordusu ve sevenleri karşıladı.

Uyuştucu madde temini ve ticareti” suçundan 2.5 yıl yatan Deniz Seki, 5 Haziran itibari ile özgürlüğüne kavuştu. İlk cümleleri, “Bu yolculuk çok zorluydu. Biraz dinlenmeyi düşünüyorum ve daha sonra gerekli açıklamaları yapacağım” oldu.

Deniz Seki`nin Cezaevi Süreci

Jandarmanın düzenlediği uyuşturucu operasyonunda, 2009 yılında Deniz Seki göz altın alınmış ve İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi`nde ilk davası görülmüştü. Tutuksuz yargılama kararı bir süre devam eden ünlü şarkıcının lehindeki karar bozulup, tutuklama kararı verildi. 18 Şubat 2010 tarihi ile uyuşturucu ticareti suçundan Seki, 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti ile ilgili dava sürecinde, Seki`nin tedavisi için serbestlik uygulanması mahkemeye sunuldu. Davada Hüsnü Şenlendirici`den ifade alınması istendi. Seki`nin ifadesinde, “Ben ticaret yapmıyorum. Sadece içiyorum.”şeklinde savunmasını verdi. 47 yaşındaki ünlü popçu, 218 günün ardından ilk duruşmasına çıktı ve tahliyesi karar verildi fakat 12. Ağır ceza Mahkemesi Seki için 6 yıl ve 3 aylık hapis cezası istemi ile yeniden yakalama kararı aldı. Bir süre kayıplara karışan ünlü popçu, Esenyurt`ta saklandığı evde göz altına alındı.

Deniz Seki`nin Cezaevinden Çıkışı İzdihama Sebep Oldu

Ünlü yıldızın sevenleri ile fan grupları büyük bir ilgi ile Seki`nin çıkışını bekledi. Basın ordusu da bu kalabalığa eklenince, büyük bir izdihama neden oldu. Deniz Seki`nin çıkışı sırasında eşyalarını, kardeşi Salman Seki ve nişanlısı Faruk Salman`a verdi. Salman ve Seki çiftinin ayrılık haberleri de yalanlanmış oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA