SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

Mehmet Erbil Açıklamaları ile Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Mehmet Erbil Açıklamaları ile Gündeme Bomba Gibi Düştü!
Bu haber 15 Temmuz 2017 - 16:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Ünlü şovmen evlerimize yıllardır neşe salan Mehmet Ali Erbil birçok zor zaman geçirdi. Hastalığı ile verdiği mücadele ve tedavi sürecinin ardından düzenli ilaçlar kullanmaya devam eden şovmenin bu aralar sağlığı oldukça yerinde.

Bir röportaj sırasında Mehmet Ali Erbil’in verdiği cevaplar gündeme bomba gibi düşerken ortalık da fena halde karıştı. Mehmet Ali Erbil’in verdiği röportaja 30 yaşında ki kadını bünyem kabul etmiyor açıklamaları gündemde şok etkisi yarattı. Bu noktada karşı tarafın yönlendirdiği peki 20’ lik kızların bünyesi sizi nasıl kaldırılıyor sözlerine cevaben şöhret ve parayı gösterdi. Onlarda şöhret ve paraya bakıyorlar sonuçta cevabını aldı.

Ünlü şovmenin verdiği röportajda oldukça net ve açık konuşmaları birçok eleştiriyi üzerine çekmesine de sebep olurken samimiyetinden dolayı birçok kişi de açıklamaları doğru ve gerçekçi buldu.

Yılların şovmeni Mehmet Ali Erbil’in röportajda verdiği açıklamalarda bir kadın olmazsa olmazlarından bahsetti. Bu noktada yaşa değinen Erbil; ‘’ 30 yaşı bünyem kaldırmıyor’’ diyerek 30 yaş altının kendine hitap ettiğini dile getirdi. 20 lik kızların dikkatini çektiğini ve 30 yaşa bakmadığını açık bir dille ifade eden Erbil şöhret ve paranın da 20 lik kızların kendisine bakmasına vesile olduğunu açık bir şekilde dile getirdi.

Ünlü şovmen Arda Turan’a gönderme yaparak gün içinde birçok kişiye Instgram hesabı üzerinden yazdığını dile getirirken, herhangi bir şantaj halinde sonuçta sanal mecra inkar edebilirim şeklinde açıklamalarda bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA