SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

MİNİBÜSTEKİ SALDIRGANA HAPİS CEZASI GELDİ

MİNİBÜSTEKİ SALDIRGANA HAPİS CEZASI GELDİ
Bu haber 19 Temmuz 2017 - 13:05 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Anayasada yer aldığı üzere, Türkiye Cumhuriyeti devleti, laik bir devlettir. Herkesin istediği dine mensup olabileceği, kılık kıyafetine kendi karar verebileceği ülkemizde yaşanan gelişmeler ise maalesef, anayasanın gerektirdiklerine ters düşer nitelikte. Şort giydiği gerekçesi ile minibüste saldırıya uğrayan Asena melisa Sağlam, şikâyetçi olduğu saldırgana verilen cezadan tabii ki tatmin olmamıştı. Çıkarıldığı mahkemede serbest bırakılma kararı alınan saldırgan Ercan Kızılateş, daha sonra vergi kanununa muhalefet suçundan dolayı, cezaevine sevk edilmişti. Saldırganlık suçundan da yargılanan Ercan Kızılateş, çıkan karar ile bu suçtan dolayı da hapis cezası alacak.

Minibüste şort giydiği gerekçesi ile tartakladığı genç Asena melisa Sağlam, için mahkemeye çıkarılan Ercan Kızıl ateş, inanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelledi gerekçesi ile devam eden soruşturmasından ceza hükmü ile ayrıldı. Vergi kanununa muhalefet suçundan dolayı hapis yatmakta olan genç saldırgan Ercan Kızılateş için, saldırganlık suçundan dolayı da ayriyeten, İstanbul Anadolu cumhuriyet savcısı Mehmet Ali Yıldız tarafından, 4 yılda 11 yıla kadar hapis cezası istenmişti. Halkı kin ve düşmanlığa yöneltme – tahrik etme ve sarkıntılık yapmak suretiyle cinsel saldırıda bulunma suçlarından değerlendirilen Ercan Kızılateş, hapis cezasına çarptırıldı.

14 haziran 2017 tarihinde Pendik minibüsünde saldırıya uğrayan genç kızın saldırganı Ercan Kızılateş için verilen bu karar, bir nebzede olsa saldırıya uğrayan asena melisa Sağlam’ ı rahatlattı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
antalya escort bayan