SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

Samsunspor Yönetiminin bugün saat 17.00’da yapacağı kritik Basın toplantısı www.haber1965.com ve FACEBOOK sayfamızdan naklen yayınlanacak.

 

 

 

Kırmızı beyazlıların Başkanı Erkut Tutu ve Yönetim Kurulunun katılacağı kritik Basın açıklaması haber1965.com farkıyla sizlerle olacak. Özellikle Teknik direktör Osman Özköylü ile yolların ayrılmasının ardından Samsunspor’da Teknik direktörlük görevine hangi ismi getirileceği Basın açıklamasında yer alacak.

 

 

 

2016-2017 sezonunun sona ermesinin ardından ilk kez sessizliğini bozacak olan Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yer alacağı kritik Basın açıklaması saat 17.00’den itibaren www.haber1965.com ve FACEBOOK sayfamızdan naklen yayınlanacak. Sizlerde haber1965.com’u takip ederek Samsunspor ile ilgili en son gelişmelerden haberdar olun.

SAMSUNSPOR CANLI YAYIN

Samsunspor Yönetiminin bugün saat 17.00’da yapacağı kritik Basın toplantısı www.haber1965.com ve FACEBOOK sayfamızdan naklen yayınlanacak.       Kırmızı beyazlıların Başkanı Erkut Tutu ve Yönetim Kurulunun katılacağı kritik Basın açıklaması haber1965.com farkıyla sizlerle olacak. Özellikle Teknik direktör Osman Özköylü ile yolların ayrılmasının ardından Samsunspor’da Teknik direktörlük görevine hangi ismi getirileceği Basın açıklamasında yer alacak.       2016-2017 sezonunun […]

30 Mayıs 2017 'da eklendi ve kez izlendi.
Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GALERİLER
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA