SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

SAMSUNSPOR DA BEKLENEN OLDU

Samsunspor da yılan hikayesine dönen futbolcu ödemeleri bugün itibariyle yapıldı.

SAMSUNSPOR DA BEKLENEN OLDU
Bu haber 11 Ocak 2018 - 18:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Kırmızı beyazlılar da futbolculara ödeme yapıldı. Samsunspor da Vali Osman Kaymak’ın gitişlerinin ardından yardım kampanyasında elde edilen kaynak futbolculara tek tek dağıtıldı.

 

Konuyla ilgili Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yet verildi;”Valimiz Sayın Osman Kaymak ile Samsunsporlu futbolcular arasında 09.01.2018 tarihinde yapılan görüşmede, alacağı olan futbolculara ilk etapta %50 oranında ödeme yapılması, kalan alacakları için oluşturulacak bir plan doğrultusunda önümüzdeki günlerde ödeme yapılması ile ilgili teklifte bulunulmuştu.

Bu görüşme sonucunda teklifi kabul eden, Ahmet Burak Solakel, Ahmet Cebe, Ercan Yazıcı, Furkan Köse, Göksu Türkdoğan ve Erkam Reşmen’e alacaklarının % 50’si, Kenan Karışık’a ise alacağının tamamı ödenmiştir.

Ancak futbolcularımızın kalan paralarının ödenmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için acil olarak kamu kurum ve kuruluşlarımızı, işadamlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, Samsunsporlu taraftar camiasını ve tüm Samsunluları bir kez daha duyarlı olmaya davet ediyor, Samsunspor takımımızı aktif hale getirebilmemiz konusunda yardımlarınızı bekliyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
antalya escort bayan