SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

SAMSUNSPOR’DA NELER OLUYOR

Samsunspor’da dün gerçekleşen kongre sonrası yeni Yönetimin seçilememsinin ardından Kırmızı beyazlı Yönetim bugün istifa kararı aldı. 

SAMSUNSPOR’DA NELER OLUYOR
Bu haber 29 Aralık 2017 - 20:35 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Daha önce taraftarların yoğun tepkisi sonrası Kongre kararı alan Erkut Tutu ve Yönetimi önceki gün gerçekleşen Samsunspor Kongresinde aday çıkmamasının ardından Kulübü  6 ay daha mevcut Yönetimin yönecek olmasının ardından bugün flaş bir gelişme yaşandı. Mevcut Başkan Erkut Tutu ve Yöneticiler Kulübün resmi web sitesinden görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar.

 

Kırmızı beyazlı Yönetim Kurulu, istifa açıklamasını ise saatler sonra kulübün resmi internet sitesinden kamuoyuna duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi; ” Kıymetli Samsunspor Kongre Üyeleri, Değerli Samsunsporlular; Yönetim Kurulumuz, 27 Aralık 2014 tarihinde üstlenmiş olduğu görevlerini, büyük bir onur ve özveri ile 28 Aralık 2017 tarihindeki Olağanüstü Genel Kurul’a kadar taşımıştır.
Gerek kongre süreci içerisinde ve gerekse 28 Aralık 2017 günü yapılan kongrede ne yazık ki aday çıkmamış, Kongre Divan Kurulu Başkanlığı kongreyi ertelemiş, görevi yeniden kurulumuza vermiştir. Ancak tüm bu kongre sürecinde ve kongre salonunda da ifade ettiğimiz gibi kurulumuz aday değildir. 29 Aralık 2017 günü (Bugün) Nuri Asan tesislerinde yaptığımız son toplantı ile Yönetim Kurulumuz daha önce de açıklanan sebepler ile Samsunspor’da üstlenmiş olduğu görevlerinden istifa etmiştir. Değerli spor kamuoyu ile paylaşır, saygılarımızı sunarız.”

Samsunspor Yönetim Kurulu
İ.Erkurt TUTU, Ömer ÇORUH, Rüştü ARABOĞLU,
İbrahim ÇEVİK, Ömür TEKİN, Metin ATEŞ,
Serhat KURT, Fikret YALÇIN, Hakan ÖZCAN,
Abdurrahman GÜNGÖR, Adem YAZICI, Ahmet B. GÜNEN

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
antalya escort bayan