SON DAKİKA

Samsunspor Haberleri | Haber1965.com

Sevgilisi Tuba Büyüküstün’ü İstemedi!

Sevgilisi Tuba Büyüküstün’ü İstemedi!
Bu haber 14 Temmuz 2017 - 16:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

 

Geçtiğimiz günlerde boşanma haberleri ile gündeme gelen Tuba Büyüküstün yeni sevgilisi ile birlikteliğe bir haber atmış ve yeniden magazin dünyasına haberleri bomba gibi düşmüştü. İkizlerinin babası olan Onur Saylak’ı aldatma iddialarının ardından ayrılan Tuba Büyüküstün işletmeci sevgilisi Umut Evirgen ile gündeme gelmiş ve hakkında birçok yorum yapılmıştı.

Ancak yaklaşık 1 aydır cezaevinde olan ve Metris F tipinde yatan işletmeci Umut Evirgen Tuba Büyüküstün’ü istemedi. Güzel oyuncu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’i cezaevinde ziyaret etmek isterken böyle bir tepki ile karşılaşınca kısa süreli bir şok yaşadı.

Toprak ve Maya’nın babası olan ve 6 yıllık bir evliliği olan Tuba Büyüküstün’ün eşinden 5 Haziran tarihinde resmi olarak boşanmıştı. Kısa süre içinde de güzel oyuncunun ismi işletmeci Umut Evirgen ile anılmaya başlamış ve aldatma dedikoduları yeniden alevlenmişti.

22 Temmuz da tutuklanan ünlü işletmecinin bu süreçte yalnız kalmak istemesi ile birlikte güzel oyuncu ile işletmeci Umut Evirgen yolları ayırmıştı. Ancak bir aydır cezaevinde tutuklu olan Evirgen’i geçtiğimiz günlerde Tuba Büyüküstün ziyaret etmek istedi. Ancak bu ziyaretin ortaya çıkması olay olacakken, Tuba Büyüküstün’ü Umut Evirgen’in istememesi haber oldu!

Bugün hakim karşısında çıkacak olan ünlü işletmeci beni bu şekilde, böyle görmesini istemiyorum, bu sebeple görüşmek istemedim açıklamalarında bulundu. Bu reddedilmenin ardından ünlü oyuncu henüz bir açıklama yapmadı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA