15.000 TL ödemeli emekli paketi! Halkbank'ın emekliler yılı sürprizi!

15.000 TL ödemeli emekli paketi! Halkbank'ın emekliler yılı sürprizi!

Emekliler için hazırlamış olduğu paket kampanyayı açıklayan Halkbank 15.000 TL'lik toplam ödeme yapmaya başladı. Halkbank'ın 15.000 TL'lik emekli paketinin koşulları nelerdir?

Emekliler için özel kampanyalar ile ses getiren Halkbank'tan yeni bir kampanya haberi geldi. Emeklilerin nakit akışlarını destekleyen banka oldukça dikkat çeken bir emekli paketi açıkladı. Bu emekli paketi ile emeklilere iki aşamada iki farklı ödeme yapılırken hesaplara toplamda 15.000 TL tutarında para yatırılıyor. Bu ödemeler de emekliler için bütçe açıklarını gidermede kullanılabilen özel bir kaynak oluşturuyor.

HALKBANK'IN EMEKLİ PALETİ NEDİR?

Türkiye'de en çok emekli müşteriye sahip olan banka sıralaması yapıldığında ilk sırada yer alan Halkbank emeklilere yönelik finansal çözümler ile öne çıkıyor. Emeklilerin finansman sorunlarını çözmeyi amaçlayan Halkbank kampanya içerisinde kampanya barındıran emekli paketi ile sürpriz yaptı. Emekliler bu paketten yararlanmaları durumunda finansman desteği ile ekonomik olarak geçici de olsa bir rahatlama yaşayabiliyorlar.

ÖNCE PROMOSYON ÖDEMESİ YAPILIYOR

Halkbank'ın emekli paketinin ilk kademesi emekli maaş promosyonundan oluşuyor. Bu çerçevede emeklilere maaşlarını Halkbank'a taşıma ve 3 yıl boyunca bir başka bankaya geçmeme sözünün verildiği promosyon sözleşmesinin imzalanması karşılığında maaş promosyonu veriliyor.

Halkbank emekli maaş promosyonu tarifesinde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bilindiği gibi kamu bankalarının tamamı emeklilere SGK'nın belirlemiş olduğu emekli maaş promosyonu asgari tarifesi üzerinden ödeme yapıyorlar. Halkbank da bu tarife üzerinden emeklilere maaş promosyonu veriyor. Bu kapsamda en düşük emekli maaşı 10.000 TL olduğu için tüm emekliler 5.000 TL maaş promosyonu ödemesi alabiliyorlar.

İHTİYAÇ KREDİSİ JESTİ!

Emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanan emekliler emekli paketi kapsamında ihtiyaç kredisi çekme imkanı da buluyorlar. Bu kapsamda emeklilerin hesaplarına en düşük emekli maaşı kadar olan 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi tanımlanıyor. Bu ihtiyaç kredisi için emekli müşterilere faiz indirimi yapılıyor ve uygulanan faiz aylık yüzde 3,89 olarak açıklandı. İsteyen müşteriler 36 ay vadeli 10.000 TL tutarında emekli kredisini alabiliyorlar. Bu ihtiyaç kredisini kullanmak emeklinin inisiyatifine bırakılıyor. İstemeyen müşteriler bu krediyi kullanmadan direkt olarak 5.000 TL emekli maaş promosyonunu alabiliyorlar.

Emekli paketi kapsamında emekli müşterilere 5.000 TL maaş promosyonu ve 10.000 TL de ihtiyaç kredisi veren Halkbank hesaplara toplamda 15.000 TL yatırabiliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.