18 yaşını doldurana hastanelerde iş kapısı açıldı! KPSS'siz mülakatsız alım yapılacak

18 yaşını doldurana hastanelerde iş kapısı açıldı! KPSS'siz mülakatsız alım yapılacak

İş arayan adaylar internet üzerinden yayımlanan ilanları araştırmaya devam ediyor. Hastanelere çok sayıda personel alımı yapılacak! Tüm detaylar haberimizde.

İŞKUR açık iş ilanlarını paylaşmaya devam ediyor! KPSS şartı olmadan personel alımı başladı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

HASTANELERE PERSONEL ALIMI

İŞKUR birçok farklı kurumun açık iş ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden özel hastanelerin hasta kabul kayıt görevlisi alımları başladı. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılabilecek. Hasta kabul kayıt görevlileri sağlık kuruluşlarında tedavisi olan hastaların giriş ve çıkış süreçlerine kadar olan bütün işlemlerin kaydını tutar. Gerekli dosyaları hazırlayarak işlemleri tamamlar ve arşivleme işlemlerini yapar. 

özel hastanelere hasta kayıt görevlisi alınacak

Bu mesleği yapan kişilerin tıbbi terminolojiyi bilmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adayların kuruma göre en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşını tamamlamış olması, sağlık sektöründe deneyimi olması, iletişim ve planlama becerilerinin gelişmiş olması, hizmet ve çözüm odaklı olması, ekip çalışmasına yatkın olması, provizyon ve fatura işlemlerine hakim olması, MS Office programlarını bilmesi, görevini yapmaya engel bir sağlık problemi olmaması, giyimine özen göstermesi, güler yüzlü olması, gerektiği durumlarda vardiyalı olması şartlarını taşıması gerekiyor. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr/Isthidam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3112 internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilecek. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.