200.000 TL para arayanlar dikkat! QNB Finansbank ihtiyaç kredisi taksitini değiştirdi!

200.000 TL para arayanlar dikkat! QNB Finansbank ihtiyaç kredisi taksitini değiştirdi!

Nakit sıkışıklığı karşısında çözüm üreten bankalar müşterilere ihtiyaç kredisi vermeyi sürdürüyorlar. QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında talep ettiği maliyetler nelerdir?

Türkiye'de derin bir nakit sorunu yaşanmaya başlandı. İnsanların gelirleri ile giderleri arasındaki uyum kaybolunca nakit ihtiyaçları yükseldi. Yaşanan bu sıkışıklık çeşitli şekillerde çözülmek istenirken bunun en kolay formülü bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek oluyor. Bundan dolayı ihtiyaç kredisi kampanyaları oldukça büyük bir ilgi ile takip ediliyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye'de faaliyet gösteren önemli bankalardan olan QNB Finansbank hatırı sayılır sayıda müşteriye hizmet veriyor. Bu banka özellikle kredi imkanları açısından müşterilere sağlamış olduğu avantajlarla yıllardır isminden söz ettirmeyi başarıyor. Bundan dolayı QNB Finansbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası sürekli araştırılıyor. Özellikle de kredi maliyetleri çok sayıda kişi tarafından mercek altında tutuluyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerden talep edilen maliyet de belli oldu. Buna göre müşteriler aylık yüzde 3,99 oranında faiz ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Maliyet açısından ortalama bir maliyet ile finansman desteği sağlayan QNB Finansbank çok sayıda kredi talebi ile karşılaşıyor.

İhtiyaç kredisi çekerken tercihlerini QNB Finansbank'tan yana kullanacak olanlara banka çeşitli kolaylıklar da sağlıyor. Bu kolaylıklar içerisinde faizsiz kredi bile bulunuyor. Bu kredi imkanının düşük limitlerde olması nakit sorunlara çözüm sağlamıyor olsa da az tutarlı nakit ihtiyaçları olanlar için önemli bir imkan şeklinde değerlendiriliyor.

BDDK tarafından belirlen ihtiyaç kredisi kurallarına QNB Finansbank da harfiyen uyuyor. Bu da azami vade sürelerini etkiliyor. Kredi limitine göre azami vade süreleri 12 ay ile 36 ay arasında değişiyor. Kredi tutarı yükseldikçe azami vade süresi düşüyor.

200.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

qnb-ihtiyac-kredisi.jpg

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde aylık yüzde 3,99 oranında kredi faizi ile karşılaşıyorlar. 12 ay vadeli 200.000 TL ihtiyaç kredisi aylık 22.803 TL taksitle veriliyor. Bu kredinin toplam maliyeti ise 273 Bin TL'yi buluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.