Ankara için duyuruldu! Yarın o  yollar trafiğe kapalı olacak

Ankara için duyuruldu! Yarın o yollar trafiğe kapalı olacak

Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre yarın o yollar trafiğe kapalı olacak.

Ankara Emniyet Müdürlüğü, 3 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine ilişkin düzenlemeler hakkında açıklamalarda bulundu. Programın Ankara'da gerçekleşeceği ve bu nedenle bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi. Emniyet Müdürlüğü, gerektiği takdirde saat 10.00'dan itibaren belirli yolların çift yönlü olarak trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Ankara'daki törenlerin düzenlenmesi için alınan güvenlik önlemleri kapsamında, vatandaşların güvenliği ve törenlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için trafik akışının düzenlenmesi gerektiği vurgulandı. Bu kapsamda, belirlenen bölgelerde trafiğin yoğunluğunu azaltmak ve güvenlik sağlamak amacıyla bazı yolların geçici olarak kapatılacağı belirtildi.

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşların törenlere katılımını ve etkilenen bölgelerdeki trafik akışının sakin ve düzenli bir şekilde sağlanmasını sağlamak için işbirliği yapmalarını istedi. Ayrıca, törenlerle ilgili güncel trafik düzenlemeleri ve yol kapatmalarıyla ilgili bilgilerin sosyal medya hesapları ve resmi duyurular aracılığıyla paylaşılacağı da duyuruldu.

O Yollar Kapalı Olacak

Akdeniz, Anıt Caddesi, Gençlik Caddesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Turgut Reis Caddesi, Cumhurbaşkanlığı Bulvarı, Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinden Söğütözü Caddesi'ne bağlanan varyantlar, Söğütözü Caddesi, Söğütözü Caddesi'nden Sakıp Sabancı Bulvarı'na ve Dumlupınar Bulvarı'na bağlanan varyantlar, Alparslan Türkeş Caddesi, Beştepe Caddesi, Yaşam Caddesi, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Caddesi ve bu caddelere bağlanan tüm sokakların tamamının çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacağı belirtildi.

Ayrıca Ankara Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada vatandaşların mağdur olmamaları için öncelikle toplu taşıma araçlarını kullanmaları için çağrıda bulunuldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.