Atakum’da örnek belediyecilik

Atakum’da örnek belediyecilik

Atakum ilçesinin tamamında yürütülen çalışmaların ilçenin yaşanılabilirliğini artırmak ve Atakum’u marka bir kent haline getirebilmek için atılan adımlar olduğunu kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “İlçemizin mevcut yaşam kalitesini her gün bir seviye daha arttırmak gibi büyük bir sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz” dedi.

Atakum’un tamamında hayata geçirilen birbirinden kapsamlı projelerin Atakum’un gelişimine ve marka kent olma yolundaki dönüşümüne yön verdiğini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hayata geçirilen her projeyi vatandaşların istek ve önerileri ile ortaya çıkan ortak aklın şekillendirdiğini, vatandaşların öneri, talep, sorun ve şikayetlerine üst seviyede duyarlılık gösterdiklerini ifade etti.

HİZMETTE ÖLÇÜ MEMNUNİYET

Atakumlularla sık sık bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Çözüm odaklı bir belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Bizim hizmeti ne şekilde gerçekleştireceğimiz, vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda gerçekleşiyor. Halkımız hangi hizmeti ne şekilde almak istiyorsa, biz yol haritamızı o yönde şekillendiriyoruz. Yapılan işlerin büyüklüğünün ölçütü halk memnuniyetidir. Bunu biliyor, bu doğrultuda ilçemizin geleceğini şekillendiriyoruz. Aldığımız olumlu tepkiler de doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” dedi.

ŞİKAYETLER DE TALEPLER KADAR ÖNEMLİ

Vatandaşların sadece öneri ve taleplerini dinlemek kadar belirtilen sorun ve şikayetlerin üzerine gitmenin de çok önemli olduğunu kaydeden, “Sürekli alandayız ve halkımızla ortak akıl düşüncesiyle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sadece önerilerini ya da taleplerine karşı değil, sorun ve şikayetlerinin en kısa sürece çözülmesine yönelik üst seviyede bir duyarlılık içerisindeyiz. Çözüm odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz. Atakum İlçesi adına koyduğumuz hedefler ortada. İlçemizin mevcut yaşam kalitesini her gün bir seviye daha arttırmak gibi büyük bir sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğumuzun bilincinde hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.