Banka ve PTT hesabı olan mutlaka kontrol etsin! Adınıza 8.895 TL yatırılmış olabilir hemen çekin

Banka ve PTT hesabı olan mutlaka kontrol etsin! Adınıza 8.895 TL yatırılmış olabilir hemen çekin

Paralar hesaplara yatırıldı banka ve PTT hesabı olan mutlaka kontrol etsin. Adınıza 8.895 TL yatırılmış olabilir hemen çekin

Banka ve PTT hesabı olan mutlaka kontrol etsin! Adınıza 8.895 TL yatırılmış olabilir hemen çekin - Milyonlarca kişiye devletin sosyal yardımları tüm hızı ile devam ederken adına sosyal yardım ödemesi bekleyen kişilere son dakika açıklaması geldi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş bizzat yaptğı açıklaması ile ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen ailelerin çocuklarının eğitim giderlerini karşılamka ve sosyal ihtiyaçlarına destek olmak amacı ile Mart ayı SED ödemelerini yatırdıklarını duyurdu.

884,7 MİLYON TL ÖDEME AİLELERİN HESAPLARINA GEÇTİ

Bakan Göktaş, çocuklara yönelik hizmetlere özel önem verdiklerini ve çocukların farklı ihtiyaçlarını gözeterek hizmetleri çeşitlendirdiklerini belirtti. Bu doğrultuda SED ile çocukları, ailelerinin yanında ve sosyal çevresi içerisinde desteklediklerini ifade eden Bakan Göktaş, çocukların milli değerlere sahip, kendine güvenen, eğitimli ve sağlıklı birer fert olarak yetişmeleri için tüm gayretleriyle çalıştıklarını vurguladı.

SED MART 2024 NE ZAMAN YATACAK, YATTI MI?

Aile odaklı sosyal hizmet modelleri ile çocukların öncelikli olarak aile şefkati ve sıcaklığı ile yetişebilmeleri için gayret gösterdiklerini ifade eden Bakan Göktaş, “Çocukların aile ortamında büyümelerinin, toplumsal değerlerin korunmasında vazgeçilmez bir rolü olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda çocukların sosyal açıdan desteklenmesi ve eğitim giderlerinin karşılanması için Mart ayına ilişkin 884,7 milyon TL SED ödemesi yaptık” dedi.

Söz konusu ödemeler banka hesabı olan kişilerin banka hesabına olmayan kişilerin ise PTT hesap numarası ya da isim soyismine yatırılıyor. Bu kişiler hesaplarını kontrol ederek paralarını çekebilecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.