BAŞKAN DOĞANDAN 29 EKİM MESAJI - Son Dakika Samsunspor Haber

BAŞKAN DOĞANDAN 29 EKİM MESAJI - Son Dakika Samsunspor Haber

18 Eylül 2021 - 20:52

BAŞKAN DOĞANDAN 29 EKİM MESAJI

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğandan 29 Ekim mesajı..

BAŞKAN DOĞANDAN 29 EKİM MESAJI
Son Güncelleme :

28 Ekim 2020 - 20:59

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 97. yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Türk Milleti’nin şanlı tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyetimizin ilanının 97. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz. İstiklal ve İstikbalimizin ortak paydası olan Cumhuriyet, aynı ülkeyi paylaşan, aynı topraklar için canını feda eden, aynı havayı soluyan bu vatanın evlatlarını ilelebet bir arada tutacaktır. Millet olarak karşımıza çıkan problemleri aşmak için her zaman ihtiyacımız olan husus birlik ve beraberlik duygusudur. Bu duyguyu güçlü tuttuğumuz sürece aşamayacağımız sorun ve engel yoktur. Tarihimiz bunun örnekleri ile doludur.”

 Başkan Doğan“Birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de vatanımızı her türlü tehlikeden korumaktan geri durmayacağız. Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Aziz milletimizin ve tüm hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum ”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.