BAŞKAN KARADUMAN'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN KARADUMAN'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Geçmişten günümüze hiç kimsenin bizi hedeflerimizden alıkoymamasına izin vermedik, vermeyeceğiz. Milletimizle birlikte 2023 hedeflerimiz istikametindeki kararlı yürüyüşümüzü Allah'ın izni ile hiçbir güç durduramayacaktır" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95'inci sene-i devriyesi dolayısıyla mesaj yayımladı. 29 Ekim 1923'ün Türk milletinin şanlı tarihinin çok önemli dönüm noktası olduğunu vurgulayan Karaduman, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Vatanımıza, bayrağımıza, birliğimize beraberliğimize ve geleceğimize kasteden odakların her türlü saldırıları milletimizin sımsıkı kenetlenerek kararlı duruşuyla hedefine asla ulaşamadı, ulaşamayacaktır. Milletimiz cesareti ve kararlı duruşuyla, şer odaklarını hezimete uğratırken, milli irade ruhunun 95 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayakta olduğunu tün dünyaya deflarca göstermiştir. Cumhuriyetin ilanından sonra, özellikle AK Parti döneminde bir çok alanda çok önemli mesafeler kateden Türkiye, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde dünyanın sayılı saygın ülkeleri arasındaki yerini almıştır. Milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için gece gündüz çalışıyoruz. Geçmişten günümüze hiç kimsenin bizi hedeflerimizden alıkoymamasına izin vermedik, vermeyeceğiz. Milletimizle birlikte 2023 hedeflerimiz istikametindeki kararlı yürüyüşümüzü Allah'ın izni ile hiçbir güç durduramayacaktır. Dostlarımızın desteği, mazlumların duası, milletimizin birlik ve beraberliğiyle inşallah hedeflerimize ulaşacağız.

Bu düşüncelerle ülkemizin gurur günü olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı tebrik ediyorum. Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bütün kahraman şehitlerimize ve gazilerimize rahmet diliyorum."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.