BAŞKAN ŞAHİN, ATEŞ SAVAŞÇILARIYLA BİR ARAYA GELDİ - Son Dakika Samsunspor Haber

BAŞKAN ŞAHİN, ATEŞ SAVAŞÇILARIYLA BİR ARAYA GELDİ - Son Dakika Samsunspor Haber

7 Ocak 2022 - 09:49

BAŞKAN ŞAHİN, ATEŞ SAVAŞÇILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, ateş savaşçısı olarak tabir edilen itfaiye teşkilatı mensuplarıyla bir araya gelerek İtfaiye Haftası’nı kutladı.

BAŞKAN ŞAHİN, ATEŞ SAVAŞÇILARIYLA BİR ARAYA GELDİ
Son Güncelleme :

24 Eylül 2018 - 23:52

Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Rıza Zengin ve beraberindekiler 25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla Başkan Şahin’i makamında ziyaret etti. İtfaiyecilerin haftasını kutlayan Şahin, itfaiye ekiplerinin mesai kavramı gözetmeksizin yoğun bir çalışma temposu içinde olduğunu söyledi.

YAPTIĞINIZ GÖREV ÇOK KUTSAL
İtfaiye çalışanlarının çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini belirten Şahin, “Yaptığınız görev çok kutsal bir görev. Belediye birimleri içerisinde kesintisiz 24 saat görev yapan en önemli birimlerden bir tanesisiniz. Sizler vatandaşın en zor anında yer alıyor, onların sıkıntılarını gidermek için can simidi görevi yapıyorsunuz. Sizin başarınız demek Büyükşehir’in başarısı demektir. Tüm itfaiye çalışanlarımıza kolaylıklar diliyor, gösterdiğiniz başarılar ve özveri için teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki gerçekten bu işi dört dörtlük yapan herkesin evine götürdüğü ekmek anasının ak sütü gibi helaldir. ziyaretiniz için bir kez daha teşekkür ederek, haftanızı kutluyor ve nice haftalarda hep birlikte olmayı diliyorum” diye konuştu.

REKTÖR VE SPORCULARI AĞIRLADI
İtfaiyecilerin ardından Başkan Şahin, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve Büyükşehir Belediyesi Anakentsor Kulübü Basketbol ve Voleybol takımı sporcları ile kulüp yöneticilerini ağIıladı. Ziyaretler hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.