BAŞKAN ŞAHİN: ”BÜYÜKŞEHİR SAMSUN İÇİN VAR”

BAŞKAN ŞAHİN: ”BÜYÜKŞEHİR SAMSUN İÇİN VAR”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni şahin yaptığı açıklamada “ Büyükşehir Belediyemiz 17 ilçemizle beraber tüm Samsunumuz içindir. Samsunumuzu 17 ilçemizle beraber değerlendiriyoruz. Her bir ilçemiz ayrı ayrı potansiyelleri bulunmaktadır. Biz bunları harekete geçireceğiz. 17 ilçemizin ortak ve ayrı problemleri var. Biz bunları çözeceğiz. Samsunumuzda yaşayan 1.300.000 insanımızı ve Samsunumuz dışındaki on binlerce insanımızı hiçbir ayırım yapmadan kucaklıyoruz.” Dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Samsunumuzun her problemine neşter vuracağız. Samsunumuzda ve gurbette yaşayan tüm hemşerilerimize ayırım yapmadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Çözemeyeceğimiz problem yoktur. Büyükşehirimizin tüm imkanları hemşerilerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir. Ulaşımdan trafiğe, turizmden yatırıma, gençlikten spora, Samsunsporumuzdan amatör spor kulüplerimize, salon sporlarımızdan insanlarımızın yaygın spor yapmasına, tarımdan sanayiye, engellilerimizden üreticilerimize, kültür ve sanattan bilim ve teknolojiye kısacası her alanda büyükşehir belediyemiz olacak. Bunu yaparken hükümetimiz, valimiz, milletvekillerimiz, il başkanımız, siyasi partilerimiz, ilçe belediye başkanlarımız, kaymakamlarımız, mülki idare kademelerimiz ile birlikte olacağız. İstişare edeceğiz. Güç alacağız güç vereceğiz. Bundan Samsunumuz kazançlı çıkacaktır. Sivil toplum örgütlerimiz, muhtarlarımız, sanatçılarımız, basınımız, bilim adamlarımız, bayan kardeşlerimiz, üniversitemiz, gençlerimiz, çiftçilerimiz, işçilerimiz, engellilerimiz, memurlarımız, sporcularımız, spor adamlarımız, esnaflarımız, sanayici ve iş adamlarımız kısacası toplumumuzun tüm kesimleriyle bir ve beraber olacağız.

Uyum içinde çalışacağız. Bundan Samsunumuz kazançlı çıkacaktır.  Biz insanımıza hizmet etmeye odaklıyız. Samsunumuzun her alanda daha çok şahlanması, daha çok ileriye taşınması, daha çok gelişmesi, insanlarımızın mutlu ve müreffeh olması için gece  gündüz demeden ve halkımızın içinden kopmadan çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyemiz 17 ilçemizle beraber tüm Samsunumuz içindir. Samsunumuzu 17 ilçemizle beraber değerlendiriyoruz. Her bir ilçemiz ayrı ayrı potansiyelleri bulunmaktadır. Biz bunları harekete geçireceğiz. 17 ilçemizin ortak ve ayrı problemleri vardır. Biz bunları çözeceğiz. Samsunumuzda yaşayan 1.300.000 insanımızı ve Samsunumuz dışındaki on binlerce insanımızı hiçbir ayırım yapmadan kucaklıyoruz. Samsunumuzu Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef olan 2023’ hazırlıyoruz. ” Dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.