Başkan Togar, Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor

Başkan Togar, Mahalle Toplantılarına Aralıksız Devam Ediyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yerel seçimlerin hemen ardından başlattığı mahallelerdeki istişare toplantılarını sürdürüyor.

Vatandaşların Mahallelerine Misafir Oluyor

Mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını vatandaşların kendi mahallelerine misafir olarak çözmeye çalıştıklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘’62 Mahallemizin tamamındaki mahalle sakinlerimiz ile en az haftada bir kez bir araya gelerek her mahallenin talep ve sorunlarını mahallelinin kendi ağzından dinleyerek vatandaşlarımız ile yerinde çözümler üretiyoruz.  Gücümüzün kaynağı vatandaşlarımızı yönetime ortak ederek ilçemizin her adımında onların görüş ve fikirleri çerçevesinde Tekkeköy’ümüzü yarınlara taşıyoruz. İlçemizde yapılan hizmetlerde ve projelerde vatandaşlarımızın fikri olsun, düşüncelerini bizlerle paylaşsın mantığıyla her hafta bir mahallemize konuk oluyoruz. Bazen evlerde bazen okullarda bazen çay ocaklarında vatandaşlarımızın bizleri davet ettiği mekanlarda mahalle sakinlerimiz ile sohbet edip, paylaşımlarda bulunuyoruz" dedi.

Yerinde Değerlendirme Fırsatı

Mahalle sakinleri ile kendi bölgelerinde değerlendirmeler yaptıklarına dikkat çeken Başkan Togar, "AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar, Belediye meclis üyelerimiz, teşkilatımız ve belediye başkan yardımcılarımızın katılımıyla düzenlenen bu toplantılarımız önemli çalışmalarımızın yol haritasını oluşturuyor. Mahalle sakinlerimiz hem kendi bölgelerin hem de ilçenin genelini ilgilendiren güzel ve özel fikirler ortaya koyuyor. Bizlerde bu ortaya atılan düşünceleri, fikirleri etraflıca değerlendirerek hayata geçiriyoruz. İlçemizi ilçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesin katılımıyla 51 bin nüfus ile birlikte yönetmeye bugün olduğu gibi bugünden sonrada devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın fikirleri bizim için her zaman birinci öncülüklü olmuştur. Hizmetlerimizi vatandaşlarımızın oturduğu evlere, sokaklara, caddelere götürdüğümüz gibi sorunları, talepleri de yine her mahallenin içinde mahalleliyle birlikte konuşarak çözmeyi sürdürüyoruz. Ayrıca mahallelerimize misafir olduğumuz yerlerde mahalle sakinlerimize belediyemiz tarafından yapılan hizmetler, projeler ve çalışmaları anlatarak, ilçemizin çeşitli mahallelerinde sürdürülen çalışmalar hakkında vatandaşlarımızı bilgiler veriyoruz. Bizim tek hesap vereceğimiz kişiler vatandaşlarımızdır. Onları bilgilendirmekte bizim en büyük görevimizdir. Bizde bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

Tekkeköy seçimlere hazır

Tekkeköy’ün 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan erken seçime hazır olduğuna dikkat çeken Togar, "Vatandaşlarımız ile bağımızı bir an olsun koparmadık. Her daim vatandaşlarımız ile iç içe olduk. Şimdide toplantılarımızın ve istişarelerimizin ana dayanağını erken seçimler üzerine yoğunlaştırıyoruz. Tekkeköy topyekûn erken seçimlere hazır. Herkes üzerine düşen görevi yerine getirecek ve AK hizmet rüzgarı daha kuvvetli esecek" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.