Başkan Togar, “Tekkeköy Geleceğine Kendi Karar Veriyor”

Başkan Togar, “Tekkeköy Geleceğine Kendi Karar Veriyor”

Tekkeköy halkının ilçenin geleceği hakkında söz sahibi olduğunu söyleyen Başkan Togar, “Belediyemizi halkımız ile bütünleştirmeyi başardık. Artık halkımız yönetimde de söz sahibi” dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerinde Tekkeköy halkı ile bir araya gelerek ilçeyle alakalı istişareler yapmaya devam ediyor.

Kararları birlikte alıp birlikte uyguluyoruz

İlçeyle alakalı tüm kararları Tekkeköy halkıyla birlikte almayı sürdürdüklerini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Vatandaşlarımızın gücü ve desteğiyle üstlenmiş olduğumuz her anı hizmetlerle dolu görevimizin dördüncü yılını geride bıraktık. Geçmişe baktığımızda kısa süre zarfında ilçemizi hangi konuma getirdiğimizi herkes en iyi şekilde görüyor. Şimdi daha çok çalışacağımız ve daha çok projeler üreterek halkımızın hizmetine sunacağız. Artık Tekkeköy kabuğunu kırdı ve bölgenin en gözde yerleşim yerleri arasında yerini almayı başardı. Bu başarının sırrı birlikte yönetimden geçiyor” dedi.

Halk Günlerine İlgi kat kat arttı

Halkın taleplerinin yol haritasının oluşmasında belirleyici olduğuna değinen Başkan Togar, “Halkımız ile kucaklaşan yönetim anlayışımız çerçevesinde gözle görülür yol aldık. Göreve geldiğimizde belediyemizde olmayan bir çok uygulamayı kurumumuza entegre etmeyi başardık. Tekkeköy Belediyesini halkın belediyesi konumuna getirdik. Özellikle halk günlerimiz vasıtasıyla yıllardır belediyemizin kapısının önünden geçmeyen vatandaşlarımızı belediyemiz ile buluşturmayı başardık. Kapılarımız ve gönlümüz ilçemizi birlikte yönettiğimiz vatandaşlarımıza sonuna kadar açık. Artık Tekkeköy bir aile olmayı başardı. Biz ilçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesle aynı amaç doğrultusunda emek harcayan fertleriz. Bu manada Belediye Başkan yardımcılarımızın da hazır bulunduğu halk günlerimiz vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle devam ediyor. Rabbim bizlere bu görevi layık gören halkımıza mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.