Başkan Togar’dan İki Mahalleye Müjde - Son Dakika Samsunspor Haber

Başkan Togar’dan İki Mahalleye Müjde - Son Dakika Samsunspor Haber

6 Kasım 2021 - 15:49

Başkan Togar’dan İki Mahalleye Müjde

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ilçenin farklı noktalarını doğalgaz ile buluşturmaya devam ediyor.

Başkan Togar’dan İki Mahalleye Müjde
Son Güncelleme :

10 Aralık 2018 - 0:34

Tekkeköy’ün farklı mahallelerinde vatandaşların talep ettiği yerleri doğalgazın konforu ile buluşturmaya devam ettiklerini vurgulayan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek ve çağın gereksinimlerini halkımız ile buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle talep edilen yerlere doğalgaz ulaştırabilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

İki Mahalleye Doğalgaz Müjdesi
Tekkeköy’ün tüm mahallelerine doğalgaz verilmesi noktasında her türlü çalışmanın yürütüldüğünü söyleyen Başkan Togar, “Samgaz ile yapmış olduğumuz görüşmeler ve karşılıklı istişarelerle koordineli bir şekilde doğal gaz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kirazlık Mahallemizde yaklaşık 400 hanemiz ile Asarağaç Mahallemizde ise yaklaşık 250 hanemizin doğalgaz alabilmesi çalışma başlattık. Öncelikle doğalgaz hattının geçeceği alanlardaki imar yollarımızı tek tek açtık. Yine 23 Nisan Caddemiz ile Fatih Caddemizin kesiştiği noktayı birbirine bağlayarak Kirazlık ve Asarağaç Mahallemizde doğalgaz başvurusu yapan herkesin evlerine doğalgaz alabilecekleri konuma getirdik” dedi.

Sözler Vaatler Yerine Getiriliyor
Verilen sözlerin vaatlerin bir bir yerine getirildiğine dikkat çeken Togar, “Seçim öncesinde verdiğimiz sözlerimizi tek tek yerine getirmeye çalışıyoruz. Şükürler olsun ki verdiğimiz her sözü yerine getirdik. Yine doğalgaz sorununu çözmekte bu vaatlerimiz arasındaydı. Bunu da başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun bir çabadan sonra çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başlıyoruz. Kirazlık ve Asarağaç Mahallelerimizde yol çalışmalarımızın ardından hemen doğalgaz çalışmaları başlıyor. Ana hattın çekilmesinin ardından başvuru yapan herkes evine doğalgaz bağlatabilecek” diye konuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.