BAŞKAN TOK’U DUYGULANDIRAN HEDİYE…

BAŞKAN TOK’U DUYGULANDIRAN HEDİYE…

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, STK ziyaretleri kapsamında ziyaret ettiği Anadolu Gençlik Derneğinde aldığı hediyeyle duygusal anlar yaşadı.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok tarafından gerçekleştirilen STK ve dernek ziyaretlerinde samimi bir ortamda gerçekleştirilen sohbetlerle hem Başkan Tok belediye çalışmaları hakkında bilgi veriyor hem de STK ve derneklerin talepleri ve çalışmalarını dinliyor. Ziyaretler kapsamında son olarak Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun ve Dernek Yöneticileriyle buluşan Başkan Tok, aldığı hediyeyle duygusal anlar yaşadı.

24 YIL ÖNCEYE GÖTÜREN FOTOĞRAF

Milli Gençlik Vakfı çatısı altında özellikle üniversite öğrencilerine yurt imkanı ve eğitimlerine destek sağlamanın yanı sıra gençlerin manevi ve milli duygularının geliştirilmesi için hizmetler veren Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun; “İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’a ziyaretleri için teşekkür ederim. Ancak bu teşekkürün ötesinde bu ziyaretin bizler için duygusal bir anlamı da var. 1993 yılında Milli Gençlik Vakfı Samsun Şube Başkanlığı sırasında, şuan içerisinde bulunduğumuz binanın yapımındaki emeklerini biliyoruz ve 24 yıldır bu binada gençlerimiz yurt hizmeti almaya devam ediyor. O günlerden bu güne kadar Samsun ve özellikle gençlerimize farklı görevlerle hizmet etmeyi sürdüren İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok’ a kendisinin de bilmediği bir hediyeyi, 1993 yıl yılında çekilmiş fotoğrafını taktim etmek istiyoruz. Hem vakıf başkanlığı sırasında vakfımıza hem de Belediye Başkanlığı sırasında İlkadım’a yaptığı hizmetler için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

“TÜM ÇABAMIZ GENÇLERİMİZ İÇİN”

Aldığı hediye karşısında duygulanan ve çok mutlu olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Şu an içerisinde bulunduğumuz bina adeta bizi yıllar öncesine götürdü. 1993 yılında büyük bir çaba ve mücadele ile bu binayı atıl bir durumdan, Türkiye’nin her şehrinden Samsunumuza gelmiş genç kardeşlerimizin yuvası haline getirmiştik. O günlerden bu günlere gençlerimiz ve geleceğimizin teminatı yavrularımız için imkanlar sunmaya çabalıyoruz. Benim için böylesi anlamlı bir mekanda, sizlerle samimi bir ortamda bir arada olmak mutluluk kaynağıdır. Manevi değeri çok yüksek hediyeniz ve ince düşünceniz için teşekkür ederim” diye konuştu.

Ardından binanın yapımındaki mücadeleyi dernek üyeleri ile paylaşırken belediye olarak verilen hizmetleri de anlatan Başkan Tok, Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şube Başkanı Şenol Altun ve Dernek yöneticileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.