“Biz büyük bir aileyiz”

“Biz büyük bir aileyiz”

AK Parti Atakum Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil ve yönetim kurulunun makamında ziyaret ettiği Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “AK Kadrolarla birlikte çalışıyor, birlikte başarıyoruz. Belediyemiz ile teşkilatımız arasında örnek bir birliktelik var” dedi.

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret eden AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil, “AK Belediyeciliğin en güzel örnekleri Atakum’da hayat buldu. AK Parti Atakum Kadın Kolları olarak her zaman belediye başkanımızın yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti kadrolarıyla birlikte hareket ettiklerini kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “2019, 2023 ve 2071 hedeflerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda, belediye-teşkilat birlikteliğinin en güzel örneklerinden birini Atakum İlçesinde ortaya koyuyoruz. Belediyemiz ile teşkilatımız arasında örnek bir birliktelik var. AK Partinin Türkiye genelinde sürdürdüğü değişim ve gelişim sürecini ilçemizde de aynı heyecan ve tempo ile sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan Kadın Kollarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Partinin önceliğinin her zaman millete hizmet olduğunu ifade eden AK Parti Atakum İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Aydın Özil, “Türkiye’de AK Belediyeler her anlamda farkını ortaya koymaya devam ediyor. Atakum’da 3 buçuk yılda meydana gelen değişim ve gelişime şahit olduk. Atakum tüm Türkiye’de bilinen ve herkesin yaşamak istediği bir kent haline geldi. Bu anlamda AK Belediyeciliğin en güzel örneklerini ilçemizle buluşturan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya teşekkür ediyoruz. Biz de AK Parti Atakum Kadın Kolları olarak, millete hizmet yolunda her zaman belediye başkanımızın yanında ve destekçisi olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.