ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE İLKADIM’A HİZMET EDİYORUZ

ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE İLKADIM’A HİZMET EDİYORUZ

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok toplumun her kesimine uzanan ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz ve teşkilat üyeleri ile birlikte toplumun her kesimine uzanan ziyaretlerini aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Dün akşam saatlerine kadar devam eden buluşmaların durağı Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanı Selman Yesevi Cevahir ve yönetim kurulu üyeleri ile HAK-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun ve sendika üyeleri oldu.

BAŞKAN TOK; “BİLİM VE ESTETİKLE İÇ İÇE OLMAK GENİMİZDE VAR”

Mimar ve Mühendisler Grubu Samsun Şube Başkanlığında konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Asırlardır mimariye yön vermiş Mimar Sinan gibi mimarlar yetiştirmiş bir milletin ecdadı olmakla gurur duyuyoruz. Bu bilinci rehber ederek yaptığımız Camii ve Külliye ve Yeni Belediye Hizmet Binamız gibi dev eserlere de Türk-İslam Kültürünün eşsiz estetiğini yansıtarak örnek projeleri hayata geçiriyoruz. İlerleyen mühendislik ve bilim dünyasının faydalarını vatandaşımız menfaatine yansıtacak her birlikteliğe kapımız her zaman açık. Bu bağlamda Mimar ve Mühendisler Odası üyelerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

“İŞÇİLERİMİZE HER ZAMAN DEĞER VERİYORUZ”

Ardından HAK-İŞ Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun ve sendika üyeleri ile bir araya gelinen buluşmada sendika üyelerine seslenen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Görevde olduğumuz her dönemde işçilerimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında işçimizin yanında olduk. Belediyemizde aile ortamını tesis ederek personelimizi kucaklayan bir anlayışla yönetim modeli oluşturduk. Her zaman sendikalar ile kurduğumuz güçlü ilişkiler ile işçi ve çalışanlarımızın en iyi şartlara sahip olmasını sağladık. Bundan sonra da çalışanımız çıkarları doğrultusunda en iyi şartları temin etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

DEMİR; “ÇALIŞANLARIMIZLA AİLE OLACAĞIZ”

Samsun'da uygulayacakları belediyecilik ile örnek olacaklarını dile getiren Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir “Bizleri heyecan ve coşkuyla karşılayan tüm sendikalı hemşehrilerime gösterdikleri ilgi sevgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Sendikalarla her zaman iç içe olmamız gerektiğini biliyoruz. Bu birliktelikle Samsun’unda belediye hizmet anlayışını tamamen değiştireceğiz. Çalışanlarımıza en iyi şartları sağlamanın yanı sıra vatandaşımıza en iyi hizmeti vermek için halkla ilişkiler seviyemiz en üst seviyede olacak. Gerekirse personelimiz vatandaşı beklemeden vatandaşın ayağına gidecek. Her zaman dediğimiz gibi gönül belediyeciliğini en iyi şekilde tüm işçi ve çalışanlarımızla halkımıza sunacağız. İnanıyorum ki hizmetlerin başarısının yanı sıra uygulamasının da doğru tespiti ile Büyükşehir Belediyemiz olması gerektiği gibi siz değerli vatandaşlarımızın kendi belediyesi olacaktır. Halkımızın teveccühü ile göreve geldiğimizde belediye personelimizle aile olacağız.” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.