CANİK’TE HER ŞEY ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE - Son Dakika Samsunspor Haber

CANİK’TE HER ŞEY ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE - Son Dakika Samsunspor Haber

8 Ocak 2022 - 17:40

CANİK’TE HER ŞEY ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE

Canik Belediyesi meşe tesislerinde yaptığı düzenlemeler noktasında çocuk parklarına ışıklı salıncakları çocukların hizmetine sundu. Özellikle Pandemisürecinde sıkıntı yaşayan çocukların, aileleriyle birlikte vakit mefhumu olmadan eğlenebileceği ışıklı salıncaklar büyük ilgi gördü.

CANİK’TE HER ŞEY ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE
Son Güncelleme :

11 Aralık 2020 - 14:14

 

PARKLAR IŞIK SAÇACAK

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ışıklı salıncaklar ve yeni oyun grupları minik Caniklilerinhizmetine girdiğini belirterek, “ Pandemi sürecinde en çok çocuklar etkilendi. Onlar ve değerli aileleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Çeşitli etkinlikler, yarışmalar yapıyoruz. Onları biraz olsun farklı bir havayı soluması için mücadele ediyoruz. Yaptığımız her şey onlar gülsün diyedir. Meşe tesislerinde yaptığımız yenileme ve düzenleme çalışmaları kapsamında önceliğimiz yine çocuklarımız oldu” diye konuştu.

YENİLİKLER DEVAM EDECEK

Çocuklar ve gençler için bir çok çalışmaya imza attıklarını ifade eden Sandıkçı, “ Işıklı salıncaklar bizim onlara küçük bir armağanımız. Onları biraz olsun rahatlatmak, farklı bir içeriğin ve yeniliğin içinde coşku yaşamalarını sağlamaktır. Bu güne kadar bir çokhizmete imza attık. Yeni projelerimiz de hazır. Pandemisüreci herkesi etkiledi. Ancak çocuklar daha çok eve dijital dünyaya hapis oldu. Onları bu durumdan bir nebze olsun farklı bir dünyaya merhaba dedirtmek en büyük hedefimiz. Bu ve benzeri yeniliklerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.