ÇARŞAMBA’DA OKULLAR 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

ÇARŞAMBA’DA OKULLAR 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR - Son Dakika Samsunspor Haber

10 Ocak 2022 - 23:06

ÇARŞAMBA’DA OKULLAR 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR

Çarşamba Belediyesi, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ile 2019-2020 eğitim öğretim dönemine hazır hale getirilmeye başlanan okulların boyası yapılmaya başlandı. Çarşamba ilçesinde boya ihtiyacı olan 38 okulun tüm masraflarını Çarşamba Belediyesi üstlendi.Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ise “Boyacılık Kursu” alan denetimli serbestlik yükümlüleri ile boyaların yapılmasını sağlayacak.

ÇARŞAMBA’DA OKULLAR 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIRLANIYOR
Son Güncelleme :

01 Ağustos 2019 - 10:45

Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’na ilk fırça, Kaymakam Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yusuf Bayri tarafından atıldı. Programa ayrıca, İlçe Milli eğitim Müdürü Mustafa Özdemir, Denetimli Serbestlik Müdürü Canan Soğukpınar,  AK Parti İlçe Başkanı Taner Özden ve Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mustafa Yıldırım’da katıldı.

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım“Kaymakamlık olarak denetimli serbestlik kapsamındaki yükümlülerin topluma kazandırılmasında her türlü projeye destek veriyoruz. Okullarımızın yeni eğitim dönemine hazır hale getirilmesinde Çarşamba Belediyesi’nin vermiş olduğu destekle 38 okulumuz boyanacak. Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan’a bu projeyi hayata geçirdiği için teşekkür ederim. Başsavcılık ve denetimli serbestlik müdürlüğü yükümlülerinin, bu anlamlı çalışmaya destek olmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim.”

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “ÇarşambaMilli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan görüşmelerimiz neticesinde 38 okulun boya malzemesini Çarşamba Belediyesi olarak tedarik ettik. Denetimli serbestlik müdürlüğü de bu önemli çalışmaya büyük destek vererek, iş gücünü sağlayarak, yükümlüler vasıtasıyla okullarımızın boyanmasına katkı sağladılar. Bu işbirliğinin artarak devam edeceğine inanıyorum. Denetimli Serbestlik Müdürlüğümüzle Çarşamba temizlik projesini hayata geçiriyoruz. Çarşamba sokaklarını denetimli serbestlik yükümlüleri ile birlikte temizlemeye devam edeceğiz. Sosyal sorumluluk projelerinde her zaman yanlarında olduğumuzu vurgulamak istiyorum.”dedi.

Cumhuriyet Başsavcı Vekili Yusuf Bayri; Çarşamba Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile yapılan işbirliği ve denetimli serbestlik müdürlüğümüz yükümlülerimizin önemli katkıları ile okullarımızın boyanmasına başlanmasında katkı veren tüm kurumlara teşekkür ettiğini söyleyen Bayri “Böyle anlamlı çalışmalarla hem yükümlülerimizin topluma kazandırılması ve meslek sahibi olması hem de topluma katkı vermeleri sağlanarak bir anlamda topluma borçlarını ödemelerine imkan tanınmış olacaktır.”şeklinde ifade etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.