Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçime 2 gün kala ikinci tur mesajı verdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçime 2 gün kala ikinci tur mesajı verdi!

Cumhurbaşkanlığı seçimine son 2 gün kala Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'dan seçime yönelik mesaj gelirken vatandaşlara çağrıda bulundu.

2. tur Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa süre kala seçim mesajı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara çağrıda bulunarak "Gelin, Türkiye'nin önünde yeni bir dönemin kapılarını birlikte açalım. Kökenine, inancına, mezhebine, meşrebine, siyasi tercihine bakmaksızın her bir insanımızın bu kutlu yürüyüşte yerini almasını arzu ediyoruz. 28 Mayıs gecesini taze bir başlangıca dönüştürmek için bizimle olmanızı bekliyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanlığı seçimine son 2 gün kala Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan'dan seçime yönelik mesaj gelirken vatandaşlara çağrıda bulundu. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşıma bir yenisini daha ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ''28 Mayıs'ı şölene çevirmek istiyoruz'' dedi.

28 MAYIS İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU!

Tüm vatandaşlara çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan "27 Mayıs, demokrasimizin en sancılı yol ayrımlarından biridir. 29 Mayıs, İstanbul'un fethiyle tarihimizin en önemli zaferlerindendir. Millet olarak bu iki günün tam ortasına denk gelen 28 Mayıs'ı acılarımızdan ders aldığımız, zaferlerimizle gurur duyduğumuz bir şölene çevirmek istiyoruz.

Bugüne kadar 85 milyon vatandaşımızın hayatına katkıda bulunan hizmetlerimizle, 81 vilayetimizin her karışına dokunan eserlerimizle sözümüzün eri olduğumuzu ispatladık. 28 Mayıs'ta hep birlikte Türkiye Yüzyılı'nın etrafında kenetleneceğimize, büyük ve güçlü Türkiye yolculuğuna devam edeceğimize inanıyoruz.'' dedi.

''OMUZLARIMIZDA BİRLİKTE YÜKSELTELİM''

Türkiye Yüzyılı'nı birlikte yükseltelim diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi;

''Buradan 'önce ülkem ve milletim' diyen tüm vatandaşlarıma çağrıda bulunuyorum. Gelin, Türkiye'nin önünde yeni bir dönemin kapılarını birlikte açalım. Gelin, ülkemizin asırlık demokrasi ve kalkınma eksiklerini 21 yılda nasıl beraberce telafi etmişsek Türkiye Yüzyılı'nı da omuzlarımızda birlikte yükseltelim.

Gelin, birliğimize, beraberliğimize, ebedî ve ezelî kardeşliğimize 85 milyon olarak sahip çıkalım. Kökenine, inancına, mezhebine, meşrebine, siyasi tercihine bakmaksızın her bir insanımızın bu kutlu yürüyüşte yerini almasını arzu ediyoruz. 28 Mayıs gecesini taze bir başlangıca dönüştürmek için bizimle olmanızı bekliyoruz. Gönlümüz de kollarımız da milletimizin tüm fertlerine sonuna kadar açıktır…"

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.