DEREBAHÇELİLERDEN TAM DESTEK

DEREBAHÇELİLERDEN TAM DESTEK

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir ile Derebahçe Mahallesi sakinleriyle buluştu.

İlkadım Derebahçe Mahallesi sakinleri ile gerçekleştirilen buluşmaya Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, AK Parti Derebahçe Mahallesi Başkanı Sinan Güntürk ve teşkilat üyeleri katıldı.

DEREBAHÇE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR

Derebahçe Mahallesinde yapılan dev yatırımlarla değer kazanan gözde semtlerden haline geldiğini söyleyen mahalle sakinleri; “İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok tarafından yapılan yatırımlarla mahallemiz değer kazanan modern bir mahalle haline geldi. Bunun yanı sıra her derdimizi anlatabildiğimiz ihtiyacımız olan her an yanımızda olan başkanımıza teşekkür ederiz” diye konuştular.

BAŞKAN TOK; “VATANDAŞIMIZIN DERDİ BİZİM DERDİMİZ”

Derebahçe Mahallesi sakinleri ile bir araya gelinen programda “5 yıla yakın bir süredir her anımızı vatandaşımıza hizmet için çalışarak geçirdik” diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; Gönül belediyeciliği ile “İlkadım’da dev projeleri hayata geçirirken bir yandan da hizmet ve projelerimizi ilçemiz sınırları içerisinde eşit dağıtarak hizmetin ulaşmadığı hiçbir nokta bırakmamayı hedefledik. Her fırsatta vatandaşımızla bir araya gelerek dertlerini kendi derdimiz olarak bildik. İşte bu kardeşlik bağları dev yatırım ve projelerin temelini oluşturdu” diye konuştu.

DEREBAHÇE ÖRNEK PROJELERE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Derebahçe Mahallesine yapılan yatırımlardan bazılarını da anlatan Başkan Erdoğan Tok; “Doğru bir planlama doğrultusunda Derebahçe Mahallemizde Derebahçe Sosyal Tesislerimizi hizmete açtık. Samsun’un en büyük ve güzel salonlarından olan düğün ve toplantı salonuna sahip olan tesisimizde spor salonu, sinema salonu, çocuk oyun alanı, dinlenme alanları, derslikler ve mescit gibi birçok hizmet alanına sahip dev bir tesisi vatandaşımızın hizmetine sunduk. İnşası daha tamamlanmadan vatandaşımızın büyük bir ilgi gösterdiği Koşu Yolu ve Hayat Parkuru projemizi hayata geçiriyoruz. 20 dönümlük bir alanda 7’den 70’e herkese hitap eden spor ve sosyal hayata açılan bir pencere olacak. Bunun yanı sıra halı sahalar, çocuk parkları ve yaptığımız yatırımlarla Derebahçe Mahallemizi göç alan bir mahalle konumuna taşıdık. Vatandaşımız ile de kurduğumuz güçlü bağ ile İlkadım’ı birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

KARADUMAN; “BİZ HEP SAMİMİ OLDUK”

Ardından söz alan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman;" Biz milletimize hizmeti görev biliyoruz. Gönül belediyeciliği deyince milletimiz AK Parti diyor. Milletimizle aramızda çok kuvvetli gönül bağı var. Çünkü biz hep samimi olduk, hizmette sınır tanımadık" diye konuştu.

DEMİR; “HER ALANDA ŞEFFAF BİR BELEDİYE OLACAK”

“2019 Seçimleri sonrası belediye başkanı ben değil siz olacaksınız” diyen Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Demir; “Seçim sonrası Allah izin verir de başkan seçilirsem gönül rahatlığıyla söylüyorum, başkan siz olacaksınız. Bunu size yaşatacağım. Her türlü talebiniz kayda alınacak, değerlendirilecek ve 1 hafta içerisinde geri dönüş sağlanacak. Kuracağımız bir yazılım sistemi ile bunu sağlayacağız. Ayrıca belediyemizin kaynaklarını tekrar en ince ayrıntısına kadar tekrar gözden geçirerek vatandaşımızın hakkını, hukukunu en iyi şekilde koruyacağız. Kaliteli, israfa gitmeden ve yerli yerinde harcayacağımız her bir kuruşun hesabını size vereceğiz. Bunu takip edebilmeniz içinde belediyemizin internet sitesi bu bilgilerin paylaşıldığı bir sayfa olacak. Böylece her alanda şeffaf bir belediye olacağız” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.