Emeklilere 5.000 TL jesti! ING Bank’a giden parasını alıyor!

Emeklilere 5.000 TL jesti! ING Bank’a giden parasını alıyor!

Emekliler için bankalar özel kampanyalar açıklarken en dikkat çeken haber ING Bank’tan geldi. ING Bank emekli müşterilere 5.000 TL hediye ediyor.

Türkiye’de bankalar için emekliler oldukça önemli bir hale geldiler. Emeklilerin sayıları 16 milyonu geçince özel kampanyalar da ardı ardına açıklanıyor. Emeklilere en özel imkanlar ise ING Bank tarafından sunuluyor. ING Bank’ın emekli kampanyasından yararlanan emekliler jest üstüne jest ile karşılaşıyorlar.

EMEKLİ KAMPANYASI AÇIKLANDI

Tüm bankalar emeklilere yönelik emekli maaş promosyonu kampanyası düzenliyorlar. Her bankanın da emekli müşteriler için takdir ettikleri maaş promosyonları farklı farklı oluyor. Asgari ödeme tutarlarının üzerinde kalmak şartıyla bankalar emeklilere istedikleri kadar maaş promosyonu verebiliyorlar. ING Bank ise emekli maaş promosyonunda rekoru elinde tutan banka oluyor. Ancak ING Bank’ın emekli müşterilere yaptığı jest sadece emekli maaş promosyonundan ibaret değil.

10.000 TL PROMOSYON VERİLİYOR

ING Bank’ın emekliler için açıklamış olduğu promosyon kampanyasında tutar 10.000 TL olarak belirlendi. Bu 10.000 TL promosyon maaşı 10.000 TL ve üzerinde olan emeklileri kapsıyor. Ocak zamları ile beraber emeklilerin çok büyük çoğunluğu bu tutarın üzerine çıktılar. 3 yıllık promosyon sözleşmesi yaparak emekli müşteriler bu ödemeyi ING Bank’tan alıyorlar.

EMEKLİLERE 5.000 TL JESTİ!

Emeklilere ING Bank tarafından yapılan jest ise ek olarak ödenen tutarda oldu. Öncelikle bu ek ödemeyi alabilmek için emekli maaş promosyonu kampanyasından yararlanmış olmak şartı aranıyor. Ardından ise 5.000 TL’ye kadar nakit hediye kampanyası devreye giriyor.

Emekliler 5.000 TL hediye alabilmek için çok net bir koşulu yerine getirmeleri gerekiyor. ING Bank’ın açıkladığı sisteme göre emekliler otomatik fatura ödeme talimatı vererek bu imkandan yararlanıyorlar. Banka her fatura için emeklilere 1.000 TL hediye ediyor. 5 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren emekliler toplamda 5.000 TL ödeme alabiliyorlar. Bu tutarın üzerinde ise ödeme yapılmıyor. Bu koşulu yerine getiren emeklilere hemen 5.000 TL ek nakit hediyesi verilerek bütçeleri de desteklenmiş oluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.