Emekliye müjde! Cumhurbaşkanı duyurdu, Son dakika 5000 TL daha ödeme verilecek

Emekliye müjde! Cumhurbaşkanı duyurdu, Son dakika 5000 TL daha ödeme verilecek

Emekliye müjde! Cumhurbaşkanı duyurdu, Son dakika 5000 TL daha ödeme verilecek

Her gün gelişen finans dünyasında, emekliler için özel olarak tasarlanmış bir fırsat olan Halkbank Emekli Mini Kredi ile tanışın! Maaşını Halkbank'tan alan veya maaşını bu bankaya aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilere özel sunulan bu kredi, 5.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Detaylar ve avantajlar hemen aşağıda!

1. Tutar ve Ödeme Koşulları

Halkbank Emekli Mini Kredi, 5.000 TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçları karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Aylık %3,85 faiz oranıyla ve tahsis ücretiyle kullanılabilen bu kredi, emeklilere uygun geri ödeme seçenekleri sunmaktadır.

2. Ödeme Seçenekleri

Kredi ödemeleri, bütçenize uygun olarak şu seçeneklerle gerçekleştirilebilir:

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Serbest ödemeli.

Örnek Ödeme Tablosu:

Kredi Tutarı (TL)Kredi Vadesi (Ay)Aylık Faiz Oranı (%)Tahsis Ücreti (TL)Taksit Tutarı (TL)Yıllık Maliyet Oranı (%)
5.000363,8528,75302,3780,6143

3. Tutar ve Vadeler

Kredi tutarı 50.000 TL'ye kadar olanlar için azami vade 36 ay, 50.001 TL - 100.000 TL arası için azami vade 24 ay, 100.001 TL üzeri tutarlar için ise azami vade 12 ay olarak uygulanmaktadır.

4. Yıllık Maliyet Oranı

Yıllık toplam maliyet oranı, faiz, tahsis ücreti ve vergileri içermektedir. Örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanan bu oran, müşterilere tam bir şeffaflık sunmaktadır.

5. Ek Hizmet Koşulları

Kredi faiz oranı, belirli şartları taşıyan müşteriler için geçerli olup, bu şartlar arasında en az kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı açtırmayı ve Hayat Sigortası yaptırmayı talep etmek bulunmaktadır.

6. Hayat Sigortası

Hayat sigortası primi müşterinin yaşına ve kredi tutarına bağlı olarak değişmektedir. Örneğin, 5.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 50 yaşındaki bir müşteri için bir yıllık sigorta primi sadece 81,83 TL'dir.

7. Başvuru ve İşlem Adımları

Halkbank Emekli Mini Kredisi'nden faydalanmak için maaşını Halkbank'tan alan veya aktarmayı taahhüt eden emekli müşteriler, Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil Şube ya da en yakın Halkbank Şubesi'ne başvuruda bulunabilirler.

8. Esneklik ve Güvence

Halkbank, kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar, müşterilerine güvence ve esneklik sunar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.