FİNİŞERE ÇIKARAK ASFALT DÖKTÜ

FİNİŞERE ÇIKARAK ASFALT DÖKTÜ

İlkadım Belediye Başkan Necattin Demirtaş, ilçede hummalı bir çalışma sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Kadifekale Mahallesi’ndeki sıcak asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt döküm aracı finişerin...

İlkadım Belediye Başkan Necattin Demirtaş, ilçede hummalı bir çalışma sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin Kadifekale Mahallesi’ndeki sıcak asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Asfalt döküm aracı finişerin başına geçen Başkan Demirtaş, sıcak asfalt döktü.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 30 Ağustos Caddesi üzerindeki asfalt serim işlerine devam ediyor. Gece gündüz yoğun mesai harcayan ekipleri Kadifekale Mahalle Muhtarı Güven Akan birlikte yerinde inceleyen Belediye Başkanı Demirtaş, Başkan Yardımcısı Lütfü Çoşkun, Fen İşleri Müdürü Celal Kadıoğlu’ndan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Başkan Demirtaş asfalt serim makinesi finişere binerek bir süre sıcak asfalt döktü.

“Başkanında işçisine kadar aynı ruhla hizmet veriyoruz”

İlkadım ilçesinde sorumlulukları altında asfaltsız yolun kalmayacağını altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Gece gündüz demeden yoğun mesai harcayan ekip arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Belediyemizin üst yapı, park bahçeler, temizlik ekiplerimiz şehrimizin farklı bölgelerinde daha huzurlu ve daha yaşanabilir bir İlkadım için çalışmalarına devam ediyor. Yapmış olduğumuz çalışmaları şehrin sadece bir bölgesine değil hemen hemen her bölgesinde öncelikle altyapı daha sonra asfalt çalışmaları birlikte güçlendirmeye devam ediyoruz. Başkanından sahadaki işçisine kadar halkımıza hizmet etme duygusuyla bu ruhu taşıyoruz. O da bizi biz yapan en büyük değer. Güzel şehrimize hizmet etmek ilçenin adına yakışır daha yaşanabilir hale getirmek ve hemşehrilerimizin mutlu olacağı bir yer haline getirebilmek için çalışıyoruz" dedi.

“İlkadım’ın her köşesinde farklı çalışmalar yürütüyoruz”

Sadece fen işlerinin değil tüm ekipleri sahada farklı çalışmalar yürüttüğüne dikkat çeken Başkan Demirtaş, ”Fen işleri ekiplerimiz asfalt kaldırım, baskı beton döküyor, park bahçe ekiplerimiz sahada çalışıyor, temizlik ekiplerimiz sahada, sosyal yardım ekiplerimiz hemşehrilerimizden zorda olan darda olanlara ulaşmak adına fedakarca emek veriyorlar, sağlık işleri sessiz can dostlarımız için besleme çalışmalarını yapıyorlar yani tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. İlkadımlı hemşehrilerimize hizmet eden tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.