İLKADIM BELEDİYESİNE YENİ ŞANTİYE…

İLKADIM BELEDİYESİNE YENİ ŞANTİYE…

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan yeni şantiyeyle İlkadım’da hizmetler daha da hızlı, güçlü ve verimli hale gelecek.

İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce kullanılacak yeni şantiye inşaatında incelemelerde bulunan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Yeni şantiyemizle modern hizmetlerimize modern bir altyapı sağlıyoruz” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Tepecik Mahallesinde yapımı devam eden İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yeni Şantiye inşaatında incelemelerde bulundu. İlkadım’a daha verimli ve güçlü bir hizmet sağlayacak yeni şantiye inşaatını gezerek bilgi alan Başkan Erdoğan Tok konumu ve modern yapısı ile hizmet ağına büyük katkı sağlayacak ve İlkadım’ın en ücra köşelerine bile daha hızlı ulaşımı sağlayacak bir yatırım olduğunu vurguladı.

HİZMET AĞI DAHA DA GÜÇLÜ OLACAK

Nüfus yoğunluğu ve dinamik yapısı ile birçok ilden daha büyük olan İlkadım altın çağını yaşarken hizmet kalitesi ve verimliliğini arttırmaya devam ediyor. İlkadım’ın dört bir köşesine eşit hizmet sağlamak amacıyla planlanan yeni şantiye ilçenin coğrafi olarak merkezine konuşlanırken ulaşımın her noktaya aynı olmasını sağlayacak.

PERSONELE EN İYİ İMKANLAR SAĞLANIYOR

İlkadım belediyesine ait 4 dönüm arazi üzerine inşa edilen şantiye, iş makinası ve araç park alanı, şantiye, depo, ofisler, yemekhane, mutfak ve personel dinlenme alanlarından oluşuyor. Özellikle personelin kullanımı için planlanan ortak alanların modern yapısı dikkat çekerken hizmet kalitesinin artmasını sağlayacak tüm ayrıntıların düşünüldüğü görülüyor. Tepecik Mahallesinde inşa edilen yeni şantiye ulaşım kolaylığının da artması nedeniyle daha hızlı bir çalışma imkanı sağlıyor.

BAŞKAN TOK; “MODERN YAPILAR HİZMETTE KALİTEYİ ARTTIRIYOR”

Yeni şantiye inşaat alanında incelemelerde bulunarak bilgi alan İlkadım Belediye başkanı Erdoğan Tok; “İlkadım’a yakışır yeni ve modern bir şantiyeyi vatandaşımıza daha iyi hizmet sağlamak adına hayata geçiriyoruz. Yeni şantiyemiz hizmette kaliteyi arttıracak, zaman kazandıracak ve verimi en üst seviyeye taşıyacak. İlkadım’da yaptığımız dev eserlerin arkasında belediyemiz çalışanları var. Bu bilinçle şantiyemizi planlarken personelimize özel şirketleri aratmayacak şartlarda çalışmalarını gerçekleştirecekleri bir ortamı sağlayacağız. Bu da her alanda rekor kırdığımız hizmetlerimizde modern bir yapıyla kaliteyi bir üst sınıfa daha taşımamızı sağlıyor. Yeni şantiyemizin Fen İşleri Müdürlüğümüze, belediyemize ve en önemlisi ilçemize hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.