İLKADIM, EN ÇOK GENÇLERİN VE ÇOCUKLARIN BELEDİYESİ

İLKADIM, EN ÇOK GENÇLERİN VE ÇOCUKLARIN BELEDİYESİ

Muhtarlarla sıkı bir çalışma yürüten Tok, Kalkancı ve Karasamsun mahallelerini gezdi.

Kente kazandırdığı vizyon projeleriyle ilklere imza atmayı başaran Başkan Tok, yapmış olduğu hizmetlerle İlkadım ilçesinin çehresini değiştirdi. Mesaisinin yarısını saha gezisine ayıran Başkan Tok, mahallelerde muhtarlarla beraber buluşarak, mahallelerin eksikliklerini yerinde tespit etmeye devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede muhtarlarla ve çevre esnafıyla bir araya gelen başkan Tok’un bugünkü adresi Kalkancı Mahalle Muhtarı Ramazan Çevik ve Karasamsun Mahalle Muhtarı Hüseyin Yıldırım oldu.

TOK, “İNSANA VE İNSANIN YAŞAMINA DOKUNUYORUZ”

Belediyeciliğin sahada yapılması gerektiğine değinen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlçemiz çok hızlı büyüyor. Bu yüzden sağlıklı büyüyebilmesi için doğru kararlar almamız gerekiyor. Bizde öyle yapıyoruz günümüzün yarısını sahada muhtarlarımızla ve mahalle sakinlerimizle bir arada geçiriyoruz, çalışmalarımızı inceliyor ve mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde çıktığımız bu hizmet yolunda İnsana ve insanın yaşamına dokunmak için gönül belediyeciliği doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalarla halkımızın gönlüne sesleniyor onların yaşam kalitelerini yükselterek dualarını alıyor hizmet için yolumuza devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

TOK, “ODAK NOKTAMIZ ÇOCUK VE GENÇLERİMİZ”

Muhtarlık ziyareti sonrası vatandaşları selamlayarak tek tek sohbet eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok İlkadım Belediyesi olarak çocuklara ve gençlere verdikleri değeri vurgularken; “Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi ile 62 park ve 12 halı sahayı çocuk ve gençlerimize armağan ettik. Park ve halı sahalarımızın yanı sıra spor salonları ve aktivite merkezleri yaptık. Mete Adanır Spor Salonumuz başta olmak üzere bütün kültür merkezlerimizde yüzlerce evladımız spor yaparak sağlıklı büyüyor. Bu tesislerden Olimpiyat, Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonları çıkarıyoruz. Yine İLKEM Etüt merkezlerimizde binlerce çocuğumuzu geleceğe hazırlıyoruz. Bu hizmetlerimizin tamamından binlerce yavrumuz faydalanarak mutlu oluyor. Çocuklarımızın bu mutlulukları da bizim en büyük ödülümüz oluyor. Biliyoruz ki; bugünün mutlu çocukları ve gençleri yarının başarılı bireyleri olacak” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.