İLKADIM PRESTİJLİ BİR KİMLİK KAZANIYOR

 İLKADIM PRESTİJLİ BİR KİMLİK KAZANIYOR

Her gün farklı bir mahallede mahalle muhtarları ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Tok, “kardeşlik bağlarımızı güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

İlkadım Koşu Yolu ve Hayat Parkurunun da aralarında bulunduğu yatırımları anlatan Başkan Tok, İlkadım’da doğayı koruyarak yapılan projelerin önemini hatırlattı.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mahalle ziyaretlerine devam ederken Çay Mahallesi Muhtarı Ramazan Çetin ve mahallelilerle bir araya geldi. Her gün başka bir mahallede mahalle muhtarı, vatandaş ve esnafla buluşan Tok, hem talepleri dinliyor hem de ihtiyaçları yerinde görüyor.

BAŞKAN TOK’A TEŞEKKÜR

İlkadım Koşu Yolu ve Hayat Parkuru projesinin kapsadığı mahallelerden biri olan Çay Mahallesi Muhtarı Ramazan Çetin; “Bu güzel projenin mahallemizde olmasından dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz. Proje daha tam tamamlanmamış olmasına rağmen mahalle sakinlerimiz şimdiden koşu yolunu değerlendirmeye başladı. Sağlıklı bir yaşam fırsatı da sunan proje için mahalle sakinlerimiz adına Başkanımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

“MUHTARLARIMIZDAN GELEN TALEPLERİ DEĞERLENDİRİYORUZ”…

İlkadım’ın mahallelerini sokak sokak gezen Başkan Tok, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren 4,5 yılda tüm mahallelerimiz için kollarımızı sıvadık. Allah'ın izniyle çıktığımız bu yolda tüm çabamız ilçemizin her köşesine hizmet götürmek ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak bu doğrultuda çalışmalarımızı büyük küçük demeden sürdürüyoruz. İlkadım Belediyesi olarak yaptığımız çalışmalarda muhtarlarımızla sürekli istişare içerisindeyiz. Mahallelerimizdeki sorunları yerinde tespit ediyor, mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Amacımız İlkadım’a hizmet, halkımıza gurur duyacakları modern bir ilçe sunmaktır. Bu bilinçle hareket ederek muhtarlarımızdan gelen talepleri değerlendiriyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz." şeklinde konuştu.

“İLKADIM’A DEĞER KATAN PROJELER YAPIYORUZ”

“İlkadım Koşu Yolu ve Hayat Parkuru projemiz ile Derebahçe, Çay, Adalet ve Bahçelievler Mahallesi olmak üzere 4 mahallemizin çehresi değişecek” diyen Başkan Tok, “En ince detaylarını düşünerek oluşturacağımız parkurumuz mahalle sakinlerimizin yaşam kalitesini artırmasının yanında mahallelerimize ve ilçemizin değerine değer katacak. Prestijli bir proje olan İlkadım Koşu Yolu ve Hayat Parkurumuzun proje aşamasından itibaren her aşamasını bizzat kontrol ve takip ediyorum. Projemizin kısa bir sürede tamamlanması için işimizin başındayız. Mert Irmağı boyunca 2 kilometrelik bisiklet ve yürüyüş yolundan da şimdiden vatandaşlarımız tarafından kullanılmaya başlandı. Işıklandırılan yolda geceleri de yürüyüş ve spor yapmak mümkün olacak. Yürüyüş yolunun hemen yanındaki parkur da bisiklet tutkunlarına ayrılıyor. Projelerimizi hayata geçirirken herkesim den vatandaşımızı düşünüyoruz. Bir yandan yeni belediye hizmet binası, sosyal eğitim merkezleri, düğün salonları, gibi halkımızın günlük hayatına direkt temas edecek binalar inşa ederken bir yandan da yeşil alanlarımızı, spor yapılacak alanları, çocuk parklarını, sosyal yaşam alanlarını çoğaltıyoruz. Bütün bunlar kentimize adeta yeni bir kimlik kazandıran ve ona değer katan projeler” İfadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.