İLKADIM’DA GÖNÜL ZİYARETLERİ

İLKADIM’DA GÖNÜL ZİYARETLERİ

Mahalle gezileri kapsamında İlkadım’ın tüm cadde ve sokaklarını gezerek vatandaş ve esnaf gezilerini sürdüren Başkan Tok, gezilmedik sokak, sıkılmadık el, fethedilmemiş gönül bırakmayacağız” dedi.

Her fırsatta halkla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle gezileri, esnaf ve hacı ziyaretlerini sürdürüyor.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok geleneksel hale gelen hacı ziyaretlerini sürdürürken bir yandan da mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlkadım’ı sokak sokak gezerek hemşehrileri ile buluştuğunu ve güçlü bir bağ kurduklarını belirten Başkan Erdoğan Tok “Her gün hemşehrilerimizle buluşarak gönül bağımızı güçlendirmeye ve vatandaşımızın taleplerini dinlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“HACILARIMIZIN EVLERİNE KONUK OLUYORUZ”

2004-2009 yılları arasında ilk belediye başkanlığı zamanında başlattığı hacı ziyaretlerini bu dönemde sürdüren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Uzun yıllardır devam eden geleneğimizi bu yılda bozmadık ve hacılarımızın evlerine konuk olarak hayır dualarını almaya devam ediyoruz. Bu ziyaretlerde hacılarımız ve aileleri ile bir araya geliyor ve samimi sohbetler gerçekleştiriyoruz. Onların kutsal topraklarda yaşadıkları anıları dinliyoruz. Bizlerden beklentilerini ve taleplerini soruyoruz. Evlere gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerde hacılarımızın yanı sıra çocukları, torunları, akrabaları ve hatta komşuları ile sıcak bir aile ortamı oluşturmuş oluyoruz” dedi.

BAŞKAN TOK; “GİRMEDİK SOKAK BIRAKMAYACAĞIZ”

Hacı ziyaretlerinin yanı sıra İlkadım’ın mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyaretlere de devam eden Başkan Erdoğan Tok, “ İlkadım’ı sokak sokak gezerek mahalle sakinleri ve esnaf ile buluşmaya devam ediyor. En iyi iletişim şeklinin yüz yüze kurulan iletişim olduğunu belirterek İlkadımlılarla buluşmayı sürdüren Başkan Erdoğan Tok; “Bizler bu yola çıkarken vatandaşımıza güvendik ve bağımızı hiçbir zaman kopartmama söz verdik. Hamd olsun bu sözümüzü de tutuyoruz ve her geçen gün hemşehrilerimizle çok daha güçlü bir gönül bağı oluşturuyoruz. Yaşadıkları mahalle ve sokakta, kendi evlerinin ve ya dükkanlarının önünde taleplerini dinleyerek en hızlı çözüm yollarını yine beraber istişare ediyoruz. Bu kurduğumuz bağ hizmetlerin ötesinde bir kardeşlik ortamı tahsis ediyor. Bu ortamda mesaimize hemşehrilerimizin güler yüzleri ile başlıyor, taleplerini, beklentilerini, fikirlerini ve ayrı ayrı her birinin düşüncelerini dinliyoruz. Bu güzel birlikteliklerde vatandaşımızla aynı düşünceleri paylaşmaktan geleceğimize aynı duygularla yön vermekten ve kardeşliğimizi pekiştirmekten sonsuz mutluluk ve onur duyuyorum. Rabbim birliğimizi ve gönül bağımızı daim eylesin” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.