İŞKUR yayımladı! Belediyeye en az ilköğretim mezunu kadın ve erkek beden işçisi alınacak

İŞKUR yayımladı! Belediyeye en az ilköğretim mezunu kadın ve erkek beden işçisi alınacak

İŞKUR'da yayımlanan ilana göre belediyede görevlendirmek üzere personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Burdur Belediyesi'ne kendi bünyesinde istihdam ettirmek üzere beden işçisi alımı yapılacak. İlan için toplamda Burdur Belediye Başkanlığı Sultanderesi Hizmet Kampüsü Fen İşleri Müdürlüğüne 10.07.2023 / 30.11.2023 tarihleri arasında 15 kişi işe alınacak. Fakat açılan kadroya kadın ve erkek olmak üzere 18 yaşını doldurmuş herkes başvuru yapabilecek.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İlana başvuru yapacak kişiler ise nasıl başvuru yapacaklarını araştırıyorlar. İlanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. Son başvuru tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır.

BAŞVURU DETAYLARI NELER?

  • Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.
  • İlana başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi (öncelikli liste veya genel liste) başvuru esnasında işaretleyerek seçer. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmez.
  • İlgili pozisyona başvuracak adaylar kurum bünyesinde hazırlanmış olan sınava girecekler. Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru esnasında kurumun sizden istediği belgeleri eksiksiz ve gerçeğe aykırı olmayacak şekilde vermeniz gerekmektedir. Bunun tersi yaşanacak durumda iş başvurusu geçersiz sayılarak iptal edilir .

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.