İstanbul'da iş arayanlar dikkat! Marmara Üniversitesi personel alımı başladı: İşte başvuru şartları

İstanbul'da iş arayanlar dikkat! Marmara Üniversitesi personel alımı başladı: İşte başvuru şartları

Marmara Üniversitesi bilişim alanında personel alım ilanını duyurdu! Ayrıntılar haberimizde...

Marmara Üniversitesi, bilgi teknolojileri alanında sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Üniversite bünyesine KPSS şartlarına göre personel alımı yapılacak ve başvurular 9 Ekim 2023 tarihine kadar kabul edilecektir.

Alım ilanına göre, Marmara Üniversitesi bünyesinde 3 kişilik boş kadro için sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacaktır. Alınacak personel kadroları şu şekildedir:

1 Kıdemli Sistem Uzmanı,

1 Ağ Uzmanı,

1 Bilgi Güvenliği Uzmanı.

marmara üniversitesi bilişim

Başvurular için adaylardan aşağıdaki şartlar talep edilecektir:

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. Maddesi gerekliliklerini sağlamak,

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik mühendisliği veya endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya denklik kabul edilen yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

2022 yılında yapılmış olan KPSS'den KPSSP3 puanına sahip olmak ve son beş yıl içerisinde İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya denkliği kabul edilen başka bir yabancı dil sınavına katılmış olmak.

Başvurular sırasında yazılı veya sözlü uygulamalı sınavlara tabi tutulacak adayların değerlendirmesinde KPSS P3 puanı %70 ve YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanı %30 etkili olacaktır. Ayrıca, belge ibraz etmeyen adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuruların son tarihi 9 Ekim 2023'tür. Başvurular, Marmara Üniversitesi'nin resmi ilanlarında ve internet sitesinde yer alacak olan başvuru formu üzerinden online olarak yapılacaktır.

Bilgi teknolojileri alanında kariyer yapmayı hedefleyen adaylar için bu alım fırsatını değerlendirmeleri önerilmektedir. Başvuruların eksiksiz ve zamanında yapılması önemlidir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.