KARADUMAN: MİLLETİMİZİN AYAĞINA GİDİYORUZ

KARADUMAN: MİLLETİMİZİN AYAĞINA GİDİYORUZ

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 30 İl yönetim kurulu üyesi ile birlikte Ladik'te 15, Çarşamba'da 25 olmak üzere 40 ev toplantısı gerçekleştirerek vatandaşlarla bir araya geldi. Karaduman, "Milletimizle aramızda hiçbir zaman mesafe olmadı. Bizim milletimizle aramızda gönül bağı var, sevgi var, güven var, muhabbet var, birlik beraberlik var" dedi

AK Parti Samsun Teşkilatı, yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız verirken AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman ve yönetim kurulu üyeleri, ilçelerde ev toplantılarına katılarak vatandaşların misafiri oluyor. Daha önce İlkadım, Atakum ve Canik'te ev toplantılarına katılan Karaduman ve yönetim kurulu üyeleri, bu kez Ladik ve Çarşamba'da vatandaşların misafiri oldu. Başkan Karaduman ile birlikte 30 yönetim kurulu üyesi, Ladik'te 15, Çarşamba'da 25 olmak üzere iki akşamda 40 ev toplantısı gerçekleştirdi. İlk etapta ev toplantıları, ilçe yönetim kurulu sayısına orantılı olarak gerçekleştiriliriyor. Daha sonraki süreçte ise tüm ilçelerde hem Başkan Karaduman hem il yönetim kurulu üyeleri hem de ilçe teşkilatları tarafından ev toplantılarına devam edilecek.

ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE ZİYARET

Başkan Karaduman ev toplantıları öncesi şehit polis memuru Mustafa Öztürk'ün ailesini Çarşamba'da, şehit Jandarma Uzman Çavuş Uğur Göksu'nun ailesini ise Ladik'te ziyaret etti.

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanları Mustafa Acar, Ahmet Yılmaz, Mehmet Köse, AK Parti Ladik Kurucu İlçe Başkanı Celal Tuzcu, Ladik eski belediye başkanlarından Kemal Kaplan'ın ailesi ile birlikte bir süre önce annesini kaybeden eski Çarşamba İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şaban Keskin'i de ziyaret eden Başkan Karaduman, ardından ev toplantılarına katıldı.

MİLLETİMİZİN GÖNÜLLERİNDE YER EDİNDİK

Kurulduğu günden itibaren AK Parti'nin milletin gönlünde sağlam bir yer edindiğini belirten İl Başkanı Hakan Karaduman, "Biz çalışmaya, milletimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Kurulduğu ilk gün olduğu gibi, AK Parti, bugün de milletimizle iç içe. Bizim milletimizle aramızda hiç bir zaman mesafe olmadı. İlk günden itibaren milletimizle aramızda gönül bağı var, sevgi var, güven var, muhabbet var, birlik beraberlik var. İlçelerimizde katıldığımız ev toplantılarında misafirleri olduğumuz vatandaşlarımızın söylemleri bunu açıkça ortaya koyuyor. Teşkilat olarak ziyaretlerimize ve milletimizle birlikte olmaya, onların ayağına gitmeye devam edeceğiz" dedi.

KARADUMAN İLE BİRLİKTE 30 YÖNETİM KURULU ÜYESİ KATILDI

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman ile birlikte İl Yönetim Kurulu Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Erkan Malkoç, Teşkilat Başkanı Kenan Saroğlu, Seçim İşleri Başkanı Ersan Aksu, Genel Sekreter İlhan Kara, Tanıtım ve Medya Başkanı Güner Armutlu, Mali İşler Başkanı Ender Kökten, Dış İlişkiler Başkanı Recep Kemal Certel, Sosyal Politikalar Başkanı Ahmet Muştu, Yerel Yönetimler Başkanı Oğuzhan Serinkaya, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Mücahit Erbin, Ekonomi İşleri Başkanı Kadir Kayan, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, AR-GE Başkanı Sayın Mehmet Köse, İnsan Hakları Başkanı Saliha Eylül Özdemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Comart, Ahmet Çavdaroğlu, Ahmet Kayır, Hilmi Eker, Halil İbrahim Aytaş, Halil İbrahim Doğan, Kevser Turanoğlu, Merve Özön, Muharrem Kayan, Mehmet Köksal Coşkun, Salih Çelik, Yasin Canikli, Yusuf Güneş, Zafer Köroğlu, Zeliha Kırımlı Çeliksoydan ve Zeynep Serin ev toplantılarına katıldı. Programlarda Başkan Karaduman ve il yönetim kurulu üyelerine AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, AK Parti Ladik İlçe Başknaı Recep Dirican, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, AK Parti Çarşamba Kadın Kolları Başkanı Hülya Banu Ak, AK Parti Ladik Kadın Kolları Başknaı Ayşe Düzgün, AK Parti Çarşamba Gençlik Kolları Başkanı Ergun Ak, AK Parti Ladik Gençlik Kolları Başkanı Anıl Maden ile ilçelerin yönetim kurlu üyeleri eşlik etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.