Kutlukent halkının mağduriyetleri ortadan kaldırıldı - Son Dakika Samsunspor Haber

Kutlukent halkının mağduriyetleri ortadan kaldırıldı - Son Dakika Samsunspor Haber

27 Ekim 2021 - 22:10

Kutlukent halkının mağduriyetleri ortadan kaldırıldı

Tekkeköy Belediyesi tarafından Kutlukent bölgesinde yürütülen köklü çalışmalar neticesinde mahalle sakinlerinin mağduriyetleri bir bir ortadan kalkıyor.

Kutlukent halkının mağduriyetleri ortadan kaldırıldı
Son Güncelleme :

12 Nisan 2018 - 17:38

Halka hizmet konusunda hiçbir şey engel olamaz

Bir bölgeye, bir mahalleye hizmet ulaştırma, çalışma yapma konusunda imar ve benzeri hiç bir konunun kesinlikle halka hizmet noktasında engel teşkil edemeyeceğine değinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “ilçemizin her mahallesini her sokağını ilmik ilmik işliyoruz. Çok hassas çalışmalar yürütüyoruz. Çünkü bizler ilçemiz halkının isteklerini, sorunlarını çok iyi bilen ve her konuda birlikte çözüm yolları üreten bir anlayış ile çalışıyoruz. Özellikle toplumu ilgilendiren herkesin ortak talebi olan hassas durumlara öncelik vererek sorunları kökünden çözmeye gayret ediyoruz. Bu manada ilçemizde daha önceki dönemlerden süre gelen birçok sorunu kısa zamanda ortadan kaldırmayı başardık. Bir mahallemize, bir sokağımıza hizmet ulaştırma konusunda imar ve benzeri hiç bir konu kesinlikle halka hizmet noktasında bizlere bir engel teşkil edemez. Halkımızın talebi, ortak çıkarı doğrultusunda yapılması gereken hizmetler ardı ardına o anda hemen gerçekleştiriliyoruz” dedi.

Kutlukent’in her mahallesinde hizmet

İlçenin dört bir yanında olduğu gibi Kutlukent bölgesindeki mahallelerde de çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Başkan Togar, “Kutlukent bölgemizin birçok yerini doğalgazla buluşturacağımızı söyledik ve SAMGAZ ile ayrıntılı çalışmalar yürüterek bu sözümüzü eyleme dökmeye başladık. Halkımızın talepleri doğrultusunda Kutlukent bölgemizdeki Mahallemizin ara sokaklarını doğalgaz çalışmaları start aldı. Söz konusu vatandaşlarımız olduğunda hizmet konusunda önümüzdeki tüm engelleri aşmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Bayanlardan hizmetler için teşekkür

Tekkeköy Belediyesi tarafından Kutlukent mevkiinde vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi noktasında başlatılan çalışmalardan memnun olan mahalle sakinleri Tekkeköy Belediyesini ziyaret ederek, Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil’e başkan Togar’ın çalışmaların başlatılması konusundaki ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerini ilettiler. Kutlukent bölgesindeki bayanlar sokaklarında, mahallelerinde yıllar sonra en büyük mağduriyetlerinin giderilerek kapsamlı yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’a teşekkürlerini ilettiler.

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.