Mobil bankacılık kullananlar için duyuruldu! Fatura ödemelerine 1500 TL iade fırsatı hemen giriş yapın

Mobil bankacılık kullananlar için duyuruldu! Fatura ödemelerine 1500 TL iade fırsatı hemen giriş yapın

Akbank tarafından yeni yapılan kampanya ile birlikte tüm faturalar için 1500 TL'ye varan geri ödeme sağlanacak. Kampanya şartları neler?

Enerji fiyatlarının artmasıyla birlikte aylık fatura giderleri de her hane için artmaya başladı. Vatandaşların faturaları harcamaların büyük bir kısmını oluştururken, yapılan yeni kampanyalar incelenmeye başlandı. Birçok banka tarafından sunulan yeni kampanyalar sayesinde vatandaşlar fatura ödemeleri için geri ödeme alabiliyor.

Yapılan yeni kampanya kapsamında birçok kişi mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunarak faturalar için büyük bir indirim kazanabiliyor. Vatandaşlar kampanyanın koşullarını merak ederken, banka tarafından detaylı bilgiler verildi.

1500 TL'ye Kadar Geri Ödeme Yapılıyor

Akbank tarafından yapılan yeni kampanya ile birlikte mobilden müşteri olan vatandaşlar için fatura ödemelerine 1500 TL iade fırsatı getirildi. 29 Hazirana kadar geçerli olan fırsat için binlerce başvuru yapılmaya başlandı. Kampanya Akbank müşterisi olan tüm vatandaşlar için geçerli olurken kişiler detayları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı.

Mobil bankacılık giderek yaygınlaşan ve günümüzde herkesin tüm işlemlerini buradan halledebildiği güvenli platformlara dönüşmüş durumda. Akbank'ın sunmuş olduğu yeni kampanya ile birlikte Akbank mobil uygulamasını indirerek buradan müşteri olan vatandaşlara fatura ödemelerinde 1500 TL'ye kadar iade fırsatı verildi.

Kampanya Koşulları Neler?

 • Kampanyadan 1– 29 Haziran 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecini tamamlayan yeni müşterilerimiz ile Akbank Mobil uygulaması üzerinden, SMS ile veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile bilgilendirme yapılan Akbanklılar yararlanabilir.
 • Kampanya 1– 29 Haziran 2023 tarihleri arasında vadesiz mevduat hesabından ya da Akbank kredi kartından (Axess, Wings veya Free) yeni verilecek otomatik fatura ödeme talimatları için geçerlidir. Belirtilen tarihler arasında otomatik fatura ödeme talimatı vermeyen müşterilerimiz sonraki aylar için otomatik fatura ödeme talimatına iade kampanyası kapsamında olmayacaklardır.
 • Bankamızdan otomatik olarak ödenen faturalar için aylık 300TL, 5 ay boyunca 1.500TL’ye kadar iade fırsatından yararlanabileceklerdir.
 • Verilen otomatik fatura ödeme talimatı sonrası faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda takip eden ayın ilk günü 300TL’ye kadar iade yapılacaktır. Fatura tutarının 300TL altında kalması durumunda ödenen fatura tutarı kadar, üzerinde kalması durumunda ise aylık maksimum 300TL iade gerçekleşecektir.
 • Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık maksimum 300TL, toplamda maksimum 1.500TL iade alabilecektir.
 • Kampanya kapsamında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimiz için otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontroller 1 Haziran’da gerçekleşecektir.
 • Son 3 ay içerisinde iptal edilmiş olup, kampanya dönemi içinde yeniden verilen otomatik fatura ödeme talimatları geçerli değildir. Bu talimatlar kapsamında geri iade yapılamayacak, bu müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Mobilden müşteri olma aşamasında kurye aracılığı ile işlemlerini 29 Haziran – 30 Temmuz 2023 tamamlayacak olan müşterilerimiz, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra kampanyadan yararlanabilecektir. Bu müşterilerimizin son otomatik fatura ödeme veriş tarihi 30 Temmuz 2023 olarak belirlenmiştir.
 • 1- 29 Haziran arasında mobilden Akbanklı olup otomatik fatura ödeme talimatı vererek kampanya koşullarını sağlayan Akbanklılara,
  • Haziran Ayı içinde ödenen otomatik ödeme talimatları için 1 Temmuz’da
  • Temmuz Ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise 1 Ağustos’ta
  • Ağustos Ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise 1 Eylül’de
  • Eylül Ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise 1 Ekim’de
  • Ekim Ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise 1 Kasım’da iade yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.