ÖĞRETMENLER İNSANLIĞI AYDINLIK YARINLARA TAŞIYAN ADSIZ KAHRAMANLARDIR - Son Dakika Samsunspor Haber

ÖĞRETMENLER İNSANLIĞI AYDINLIK YARINLARA TAŞIYAN ADSIZ KAHRAMANLARDIR - Son Dakika Samsunspor Haber

25 Ekim 2021 - 22:39

ÖĞRETMENLER İNSANLIĞI AYDINLIK YARINLARA TAŞIYAN ADSIZ KAHRAMANLARDIR

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş , 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

ÖĞRETMENLER İNSANLIĞI AYDINLIK YARINLARA TAŞIYAN ADSIZ KAHRAMANLARDIR
Son Güncelleme :

23 Kasım 2020 - 11:02

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, öğretmenlerin tüm insanlığa yön verecek kadar kutsal bir görevi yerine getirdiğini belirterek, ‘Öğretmenler, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan adsız kahramanlardır’ dedi.

Türkiye’nin, öğretmenleri sayesinden geleceğindeki hedeflere ulaşmada en ufak bir şüphesi bulunmadığına dikkat çeken Başkan Demirtaş,” Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenler, ülkemizin de bu vesileyle geleceğine yön vermektedir. Tüm meslek grupları sizlerin elinde şekillenmektedir. Özgürlüğü, bağımsızlığı, ulusal egemenliği, cumhuriyeti ve demokrasiyi koruyan bu değerleri koruyup yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenler, sizlerin varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur. En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Başta Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatlarını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömür diliyorum” diye belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.