Otomobil hayali kuranlara yeni nakit desteği! 3 ay ödemesiz düşük faizli kredi mobilden başvurana veriliyor

Otomobil hayali kuranlara yeni nakit desteği! 3 ay ödemesiz düşük faizli kredi mobilden başvurana veriliyor

Yeni yapılan kampanya ile birlikte otomobil almak isteyen kişiler için 3 ay ertelemeli kredi desteği veriliyor. Binlerce başvuru yapılmaya başlandı

Dolarda yaşanan artış nedeniyle otomobil satışları neredeyse durma noktasına gelmiş durumda. Sıfır ve ikinci elde fiyatların çok yüksek seviyeye çıkması birçok otomobil hayali kuran vatandaşı zor duruma sokmaya başladı. İkinci el veya sıfırı otomobil almak isteyen vatandaşlar büyük nakit desteği için bankalara başvuruda bulunmaya başladı.

Bankalar tarafından yapılan kampanyalar inceleyen birçok kişi kendine uygun faiz oranı sunan bankalar ile görüşmeye başladı. Başvurularını yapan kişiler sonuç beklerken bazı bankalardan yeni kampanya teklifleri gelmeye başladı.

3 Ay Ödeme Yok

Vakıf Katılım tarafından yapılan yeni taşıt kredisi kampanyası ile birlikte ödemeler 3 aya kadar ertelenebilirken uygun ödeme tutarları da müşteriler için sunuluyor. 31 Ağustos'a kadar geçerli olan kampanya için binlerce kişi başvurusunu yapmaya başladı. Kredi kampanyasında hangi faiz oranlarının sunulduğu birçok kişi tarafından merak edilmeye başlandı.

oto.jpg

Vakıf Katılım tarafından sunulan taşıt finansmanı birçok kişi için artan fiyatlara karşı çözümü olması bekleniyor. Yapılan kampanyaya katılım sağlayabilmek için kredi notunun belirli bir seviyede olması ve düzenli bir gelire sahip olunması gerekiyor. Sıfır ve ikinci el için verilen taşıt finansmanında faiz oranı kişinin kredi notu, ödeme alışkanlıkları, kredi çekeceği tutar ve vade sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

  • Sıfır veya ikinci el araçlar için 3 ay ödemesiz dönemli satın alma kolaylığı sağlayan finansmandır.
  • Bireysel müşterilerle gerçek kişi tacir müşterilerin bireysel amaçlı taşıt kredileri için kredilendirme oranı; sıfır araçlar için aracın nihai fatura değeri ve ikinci el araçlar için ise aracın kasko değeri,
  1. 400.000 TL'ye kadar olanlar için azami %70’i,
  2. 400.001 - 800.000 TL aralığında olanlar için azami %50’si,
  3. 800.001 - 1.200.000 TL aralığında olanlar için azami %30’u,
  4. 1.200.001 - 2.000.000 TL aralığında olanlar için azami %20’sidir.
  • Bireysel müşterilerle gerçek kişi tacir müşterilerin bireysel amaçlı taşıt finansmanlarında, 400.000 TL ve altında olan araçlar için azami vade 48 ay, 400.001 TL – 800.000 TL aralığında olan araçlar için azami vade 36 ay, 800.001 TL – 1.200.000 TL aralığında olan araçlar için azami vade 24 ay ve 1.200.001 TL – 2.000.000 TL aralığında olan araçlar için ise azami vade 12 aydır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.