Samsun'a Güçlü Bir Haber Sitesi Daha - Son Dakika Samsunspor Haber

Samsun'a Güçlü Bir Haber Sitesi Daha - Son Dakika Samsunspor Haber

27 Ekim 2021 - 21:07

Samsun’a Güçlü Bir Haber Sitesi Daha

Samsun’un sorunlarını, bekletilerini, özlemlerini dile getirecek; Şehrin sesi ve nefesi olacak Samsun net, tarafsız ,objektif, özgün habercilik ilkeleri ile Samsun ve Karadeniz’e farklı bir anlayış getirmek için yola çıkmıştır.

Samsun’a Güçlü Bir Haber Sitesi Daha
Son Güncelleme :

15 Haziran 2020 - 22:11

Güçlü kadrosu özel haberleri ve etkili köşe yazarları ile gazetecilik ilkelerini birleştirerek şehrin aynası olmaya aday olan samsun net , Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.
İnternet gazeteciliğinin son yıllardaki önlenemez yükselişine kendi inandığı bedelleri ödeyerek memleket sevdasıyla yola çıkan samsun net dürüst ve tarafsız duruşu ile internet gazeteciliğine katkı vermeyi sürdürecektir.
Sadece doğruları yazarak Samsun‘un meselelerini özümseyerek ”Denizde bir damlada sen ol” mantığını güderek ve bu anlayışı çalışanlarınada en güzel şekilde öğreterek ”ince insan sonra gazeteciyiz” düsturuyla bıkmadan, yorulmadan hedefimize doğru ilerlemek için var gücünüzle çalşmaya devam edeceğiz.
Abartılı haber, yalan haber, çamur at izi kalsın haberciliğinden tamamen uzak, kişileri hedef alan, kurumları zor durumda bırakan, kin, nefet ve öfke ile kalkan anlayış bizim internet haber sitemizde asla olmayacağı gibi sevgiyi öne çıkaran, hizmeti esas alan, başarıyı öven, başarısızlığı ise uyaran bir sistemi Samsun haber olarak belleklere kazımak arzusu içerisindeyiz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.