Samsun'un Dev Spor Markası Artık Espor’da | Son Dakika Samsunspor Haber

Samsun'un Dev Spor Markası Artık Espor’da | Son Dakika Samsunspor Haber

13 Haziran 2021 - 08:08

Samsun’un Dev Spor Markası Artık Espor’da

Samsun’un Ulusal Markası Türkiye’de ses getirecek bir anlaşma sağladı.. Metsspor-Diadora markası Futbol, Basketbol, Voleyboldan sonra şimdide Espor da..

Samsun’un Dev Spor Markası Artık Espor’da
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 0:32

Karadeniz’in ve Samsun’un dev spor malzemeleri tedarikçisi markası olan Metsspor İtalyan Spor markası Diadora ile bir ilke daha imza attı.

Futbol başta olmak üzere Basketbol, Voleybol ve Hentbol gibi bir çok branşta kulüplerin ürün tedarikçiliğini gerçekleştiren Samsunun ulusal markası Metsspor-Diadora yeni bir atılıma imza atarak Espor da faaliyet göstermeye resmen başladı.

Metsspor-Diadora iş birliği ile birlikte Eskişehirspor Espor takımının ürün tedarikçisi olarak yine Türkiye’de ses getirecek anlaşmaya imza attı.

Metsspor-Diadora iş birliği ile sosyal medyada geniş yankı uyandıran bu anlaşma ile ilgili Eskişehirspor Espor takımı ve Diadora Türkiye’nin yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

“Gücümüze güç katacak yeni forma sponsorumuz Diadora, Espor sektörüne Eskişehirspor Espor ile giriş yapıyor! Desteklerinden dolayı Diadora’ya çok teşekkür ederiz.”

“Diadora Türkiye ve Mets Spor olarak E-Spor sektöründe artık bizde varız. Eskişehirspor Espor takımı ile birlikte yeni yolculuğumuza hazır mısın chat.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.