SAMSUNUN PARLAYAN FİRMASI SAMLİNE - Son Dakika Samsunspor Haber

SAMSUNUN PARLAYAN FİRMASI SAMLİNE - Son Dakika Samsunspor Haber

16 Eylül 2021 - 00:34

SAMSUNUN PARLAYAN FİRMASI SAMLİNE

Samsunun çeşitli sektörlerinde faaliyet gösteren Samline Şirketi Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle firmanın marka değerine değer katıyor..

SAMSUNUN PARLAYAN FİRMASI SAMLİNE
Son Güncelleme :

29 Ekim 2019 - 13:17

Samsunun parlayan yüzü Samline.. Bina ve İş yeri temizliği, Oto kiralama ve Turizm sektöründe son zamanlarda gösterdiği faaliyetlerle dikkat çeken Samline Şirketi “Çizginizi Belirleyin” sloganı ile çıktığı bu yolda müşterilerine sunduğu hizmetlerle kalitesinden ödün vermiyor.

 

Samline Firmasının Yönetici Direktörü Samsunlu Genç İş adamı Süleyman Gülmen Vizyonlarının ve Misyonlarının kaliteli hizmete dayalı olduğunu belirterek şunları söyledi;

 

“Şirket olarak misyonumuz yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik, araç kiralama ve turizm sektöründeki en iyi firması olmak.

Apartman, Daire ve Dükkan temizliğinde Bölgenin lider firmalarından bir tanesi olmak ve daima müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunma çizgisinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiyenin bir çok İl ve İlçesine düzenlediğimiz Kültür Sanat turlarımız ile Ülkemizdeki Turizm sektöründe de başarılara adım atıyoruz.

 

Her daim kalite ve güler yüzlü hizmetimizle “Çizginizi Belirleyin” sloganı ile çıktığımız bu yolda Samsun halkına ve çevre ilçelere  hizmet etmekten ve  bu sayede müşterilerimizin güven ve gurur duyduğu bir kuruluş olduk.”

Bir birinden özel düzenlenen gezi ve kültür sanat turları ile Samline firmasının Samsunlu vatandaşlara sunduğu hizmet ve güler yüzlü personelleriyle farklılığını bir kez daha hissettiriyor..

Araçların iç ve dış temizlikleri ile oto familya hizmeti veren Samline Firması sektörde uzun yıllar kaliteli hizmet ve başarısı ile müşterilerinin güvenini kazandı.

Araç kiralama sektöründe de Samsunun Şehrinin öncü firmalarından olan Samline Oto Kiralama güvenin ve kalitenin tek adresi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.