SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE DAYANIŞMA İÇİNDE

SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ İLE DAYANIŞMA İÇİNDE

Asarcıklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bayram Konuşuk ve dernek yönetimi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Başkan Demirtaş, özellikle...

Asarcıklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bayram Konuşuk ve dernek yönetimi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiler. Başkan Demirtaş, özellikle bulundukları bölgenin kültür, sanat ve değerlere sahiplenen sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisindeyiz” dedi.

Dernek yönetiminin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Demirtaş,"İlkadım Belediyesi olarak her zaman Sivil Toplum kuruluşları ile meslek oda ve dernekleri ile uyum içerisinde birlikte projeler üreterek çalışıyoruz. Bu açıdan özellikle bölgesel kültür, sanat ve değerlere sahiplenen sivil toplum örgütleri ile dayanışma içerisindeyiz. Çünkü amaç bir olunca projelerin uygulanması da başarı sağlıyor. Bu açıdan dernekler ile birlikte kültür, sanat, eğitim faaliyetleri bulunmak bizim için bir kazanç” dedi.

“Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz”

Derneklerin demokrasilerin vazgeçilmez yapı taşları olduğunu ifade eden Asarcıklılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bayram Konuşuk,” Sivil toplum kuruluşları olarak dernekler toplumun her alanında faaliyet göstermektedir. Birlik ve beraberliğin sağlanması, maddi manevi güç birliği sağlayarak iyi ve kötü günde bir arada olmak için derneğimizde çalışmalarımız hızla devam ediyor" ifadelerine yer verdi. Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğraf çekimi son buldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.