Tekkeköy’de Her Pazartesi Halk Günü

Tekkeköy’de Her Pazartesi Halk Günü

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri düzenlenen halk günlerinde ilçe halkıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Togar,” Kısa süre içerisinde birlikte yönetim, ortak akıl, istişare, şeffaf ve sosyal belediyecilik gibi yerel yönetimlerin olmazsa olmazı birçok anlayışı Tekkeköy’e benimsetmeyi başladık” dedi..

Her pazartesi çözüm merkezinde düzenlenen halk gününde ilçe halkıyla bir araya gelen ve vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Togar, “Vatandaşlarımızın taleplerini dinlemeye devam ediyoruz. Her pazartesi günü gücümüzün kaynağı vatandaşlarımıza kulak veriyoruz. Pazartesi günleri ilçemizin pazarı ve Tekkeköy’ümüzün 62 mahallesinden vatandaşlarımız evlerinin ihtiyarcını karşılamak, pazar alış verişi yapmak için ilçe merkezine geliyorlar. Pazartesi günleri halk günü yapmamızın birçok farklı nedeni olmasının yanında özellikle en büyük nedeni ilçemizin en hareketli ve en kalabalık gününün olması geliyor. Bizlerde başkan yardımcılarımız ile birlikte vatandaşlarımızın taleplerini dinlemek, sorunlarına birlikte çözümler üretmek için her haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri çözüm merkezimizde düzenlediğimiz halk günlerinde vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz” dedi.

Togar, Vatandaşımızın görüşleri doğru hedeflere Ulaşıyoruz

Her yaştan bireylerin ortaya koyduğu farklı fikirleri önemsediklerini ve dikkate aldıklarını dile getiren Başkan Togar, “Doğru hedeflere ulaşmanın, doğru hizmeti doğru yerde gerçekleştirmenin temelinde bizleri buralara layık gören halkımız yatmaktadır. Her yaştan vatandaşımızın görüşü, bakış acısı, fikri ve talepleri bizim için çok önemli ve çok değerlidir. Çünkü bizlere hizmetin en iyisini ve en kalitelisini yapmaya sevk eden ilçemizi birlikte geleceğe taşıdığımız halkımızdır” ifadelerini kullandı.

Tekkeköy’de Hizmetler Katlanarak Artıyor

İlçe halkının beklentileri, talepleri ve ortak akıl çerçevesinde yapılan görüşmeler neticesinde hizmetlerin ard arda hayat bulduğuna vurgu yapan Başkan Togar, “İlçemizin bugün ulaşmış olduğu noktaya gelmesinde herkesin bir payı var. Tekkeköy AK Belediyecilik ile birlikte çağ atlayarak, bir aile olduğunu herkese gösterdi. İlçemizdeki hızlı değişim ve gelişim yeni taleplerin ortaya çıkmasında da öncü oluyor. Bölgenin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında ilk sırayı çeken Tekkeköy artık kabuğunu kırmayı başardı. Kısa süre zarfında halkımızın desteği ile birçok adından söz ettiren çalışmayı hayata geçirdik. İlçemize ve halkımıza yakışan projeleri çalışmaları kat kat artırarak gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız ile buluşturuyoruz. Göreve geldiğimiz ilk gün uygulamaya koyduğumuz halk günlerimizde her hafta pazartesi günü vatandaşlarımız ile buluşmaya ve onların taleplerini dinleyip çözüme kavuşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.