Togar, 24 Haziran Seçimleri Türk Demokrasi Tarihine Altın Harflerle yazılacak

Togar, 24 Haziran Seçimleri Türk Demokrasi Tarihine Altın Harflerle yazılacak

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerini değerlendirerek sandığa giderek oy kullanan herkese teşekkür etti.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerini değerlendiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 24 Haziran seçimlerinin Türk demokrasi tarihine altın harflerle yazılacak halkın iradesinin sandığa en iyi şekilde yansıdığı bir seçim olduğunu söyledi. Güçlü Türkiye yolunda sonuçların çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Togar, “Tüm hemşehrilerime seçimde oy kullanarak, demokrasi şölenine yapmış oldukları katkı için ayrı  ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni Sisteme Adapte Olacağız

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri Türkiye’de ve aynı zamanda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin de başlangıcı olduğuna dikkat çeken Başkan Togar, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bu yeni sürece başlamak çok önemli idi. İşi ehline teslim etmek hepimizin geleceği için büyük önem arz ediyordu. Aziz milletimizde bunu çok iyi bilip yorumlayarak görevini yerine getirdi ve işini ehline verdi. Dışarıya baktığımız zaman özellikle dış güçler şer odakları Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti gitsin diye ellerinden geleni yaptılar. Başta Amerika olmak üzere Avrupa ekonomik ülkeleri hepsi Türkiye’ye karşı birleşti. Ekonomi başta olmak üzere birçok yönden ülkemize saldırdılar. Ama aziz milletimiz reisinin etrafında birleşerek bir kez daha onların oyunlarını bozdu” dedi.

 Demokrasi Sandıkta Tecelli Etti

Türkiye’nin şer odaklarına karşı kenetlendiğine dikkat çeken Başkan Togar, “Güçlü ve büyük Türkiye olma yolunda aziz Milletimiz her zamanki net bir şekilde son sözü söyledi ve Demokrasimiz sandıkta tecelli etti. 24 Haziran seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Artık seçim döneminde yaşanan tüm tartışmaları, gerginlikleri, kırgınlıkları geride bırakıp ülkemizin geleceğine, yarınlarımıza yoğunlaşma zamanıdır. 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri sonrasında 2023 hedeflerimize ulaşmak için artık yeni sistemle adapte olup daha çok çalışmalıyız. Türkiye, yeni sistemle birlikte yeni bir kalkınma hamlesi başlatacaktır. Bizlerde yerel yönetimler olarak daha çok çalışmalıyız. Daha çok emek harcamalıyız. Bu anlamda ülkemizin çok daha güzel yarınlara ulaşması için birlik beraberlik içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımıza her alanda destek vermeliyiz” şeklinde konuştu.

Başkan Togar Herkese Teşekkür Etti

Seçim sonuçlarını ve seçim coşkusunu ilçe halkıyla iç içe paylaşan Togar, “ 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını Rabbimden diliyorum. Demokrasi bayramımıza oylarıyla, emekleriyle, mücadeleleriyle, çalışmalarıyla, düşünceleriyle, eylemleriyle katkıda bulunan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Rabbim ülkemizin ve milletimizin yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.