Togar, Halk günlerimiz vatandaşlarımıza ayrılan özel zaman dilimleridir

Togar, Halk günlerimiz vatandaşlarımıza ayrılan özel zaman dilimleridir

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın yönetime katılımcılığı sağlamak ve ilçe halkıyla ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçirdiği Halk Günleri geleneksel olarak her hafta haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri aralıksız devam ediyor.

2014 yerel seçimlerini hemen ardından Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın görevi devralmasıyla başlayan ve aralıksız her pazartesi günü düzenlenmeye devam eden Halk Günü buluşmaları vatandaşların yoğun ilgisi ve katılımıyla devam ediyor.

Vatandaşların tüm talep ve sorunlarına kulak veren Başkan Togar, “Halk günlerimizi her pazartesi günü düzenlemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız halk günlerini kendilerine özel ayrılmış bir zaman dilimi olarak gördüklerinden dolayı daha rahat bir şekilde talep, sorun, görüş ve önerilerini belirtiyorlar. Daha önceki dönemlerde böyle bir uygulama olmaması nedeniyle birçok vatandaşımız karşısında muhatap bulamamış. Göreve geldiğimizin akabinde ilk olarak çözüm merkezimizde halk günleri düzenleme kararı aldık ve bu kararı sonuna kadar uyguladık. Vatandaşlarımız ile sadece belediyede değil her yerde bir araya gelerek taleplere, sorunlara eğilen bir anlayışı kendimize prensip edindik. Bizleri buralara layık gören gücümüzün kaynağı halkımızla buluşmak bizleri her zaman çok mutlu ediyor. Görevimiz vatandaşlarımızı dinleyip, ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak. Bu noktada artık ilçemize yeni bir bakış açısı, yeni bir sistem benimsettik. Tüm Samsun ve Tekkeköy halkı her hafta haftanın ilk iş günü olan pazartesi düzenlediğimiz Halk Günümüzde randevu almaksızın burada dertlerini ve taleplerini iletebilme imkanı buluyor. Bizler de birinci ağızdan halkın sıkıntı ve beklentilerini almış oluyorum. Her zaman dile getirdiğimiz gibi ilçemizi ilçemizin asıl sahibi halkımız ile birlikte ortak akıl çerçevesinde, istişarelerle birlikte yönetiyoruz vede yönetmeye devam edeceğiz ” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.