Tok, Esnafın nabzını tutuyor

Tok, Esnafın nabzını tutuyor

Her fırsatta halkla bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Karadeniz  Mahallesi  Gazi Caddesi’ndeki esnafları iş başında ziyaret etti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, hakla ilişkilerde en iyi yönetim modeli olan esnaf ve vatandaş buluşmalarını sürdürüyor.

ESNAFLAR, GAZİ CADDESİ’NİN YENİ GÖRÜNÜMÜNDEN MEMNUN

Samsun’u en eski ticaret noktalarından biri olan Gazi Caddesi’nde esnaflık yapan işletme sahiplerini ziyaret eden Başkan Tok,  esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı.  Gazi Caddesi’ne yapılan renkli baskı beton kaldırım ve aydınlatma çalışmalarından ötürü teşekkür eden esnaflar,  Gazi, Caddesi’nin yeni görünümünden memnun olduklarını ifade etti.

“HİZMETTE HIZ KESMİYORUZ”

İlkadım ilçesinde yaşayan halkın yaşamını kolaylaştırmak, ilçeyi daha modern daha ferah bir kent haline getirmek için çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Tok, "Bizler haftanın her günü halkımızın içinde, her zaman yanlarındayız. Halkımızdan aldığımız gücü fazlasıyla yine halkımız için harcıyoruz. Halkımızın hizmetkarıyız, geleceğimiz için yorulmadan sıkılmadan gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz. İlkadım'ın daha ferah daha modern bir ilçe olması için ekibimizle birlikte projeler geliştiriyor büyük hizmetlere imza atıyoruz. Bizleri bu makamlara getiren halkımıza verdiğimiz sözlerimizi tutuyoruz." dedi.

“SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ YATIRIMLAR İCRAATA DÖNÜŞÜYOR”

Esnafların talebi üzerine eskimiş ve tahribata uğramış Gazi Caddesi’nin kaldırımlarına kalıcı ve dayanıklı zemin güçlendirme çalışmaları doğrultusunda dekoratif renkli kaldırım ve aydınlatma çalışması yaptıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ 800 metre uzunluğundaki güzergah doğrultusunda geliş ve gidiş yönünde 3 bin metrekare üzerinde yapılan renkli baskı beton ve aydınlatma çalışması hem cadde esnaflarımızı ve hem halkımızı memnun etti. Her gün yüzlerce araç ve yaya trafiği ile hareketlilik yaşayan aydınlatma çalışmaları ile farklı bir çehre kazandırılan Gazi Caddesi’nin renkli baskı beton uygulaması ile ömürlük hizmet alan yeni görünümü farklılığını hissettirmekte. Bunların yanı sıra 4 yılda belediye olarak asfalt yol, parke yol, beton kaldırım, sathi kaplama ve yeni yol açma çalışmaları kapsamında ilçemize ciddi anlamda hizmetler yaptık. Kaldırım çalışmaları kapsamında ilçemizde 4 yılda 125 bin m2 beton yol ve kaldırım yapımını tamamladık. Bulvar üstü, bulvar altı ve köy statüsünden mahalle kimliğine kavuşmuş yeni mahallelerimize imkanlarımız ölçüsünde yatırımlar yapmaktayız. Söz verdiğimiz gibi İlkadım halkının ferah, hijyenik, rahat cadde ve sokaklarda yaşamaları için yoğun mesai harcıyoruz. diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.